Wallace & Gromit's Grand Adventures

Wallace & Gromit's Grand Adventures

6,1
11 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.2
X360 5.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Telltale Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
27.05.2009
Europa:
27.05.2009
Producent:
Telltale Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
27.05.2009
Europa:
27.05.2009

Wallace & Gromit's Grand Adventures - opis gry

Wallace & Gromit’s Grand Adventures to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez studio Telltale Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na konsoli Xbox 360, gdzie pierwotnie dystrybuowany był w odcinkach.

Każdy odcinek Wallace & Gromit’s Grand Adventures to zupełnie inna historia, czyli jak w serialu telewizyjnym. W odcinku pierwszym wynalazca i jego pies otwierają nowy interes, From Bee to You, firmę produkującą miód i dostarczającą go do klientów. Początkowo biznes się kręci, ale nie mija wiele czasu i pojawiają się problemy. Po zużyciu wszystkich kwiatów Wallace postanawia skorzystać z nieprzetestowanej receptury wzrostu, która pozwoli mu wyhodować nowe kwiaty. Te istotnie się pojawiają, większe niż kiedykolwiek, ale konsekwencją tych poczynań są też wielkie, zmutowane pszczoły, które zaczynają terroryzować okoliczne miejscowości. Bohater wraz ze swoim wiernym czworonożnym towarzyszem muszą posprzątać bałagan, jakiego narobili.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli chodzi o gameplay, produkcja Telltale jest dość standardową przygodówką. Tak jak w przypadku innych reprezentantów tego gatunku nasze zadanie sprowadza się do eksploracji różnych miejscówek, zbierania przedmiotów, łączenia ich by tworzyć nowe oraz rozmawiania z napotykanymi postaciami, żeby zdobyć cenne wskazówki pomagające sprostać wyzwaniom. W grze zaimplementowano także system podpowiedzi - pozwala on ustawić, ile instrukcji będziemy dostawać w trakcie rozgrywki.

Gra składa się łącznie z czterech odcinków (dostępnych do kupienia także w ‘zestawie’).

Wideo - Wallace & Gromit's Grand Adventures

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper