WWF Smackdown! 2: Know Your Role

WWF Smackdown! 2: Know Your Role

7,9
9 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2000
Europa:
01.12.2000
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2000
Europa:
01.12.2000

WWF Smackdown! 2: Know Your Role - opis gry

WWF Smackdown! 2: Know Your Role to gra sportowa traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez japońskie studio Yuke’s i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na PlayStation w 2001 roku.

WWF Smackdown! 2 bazuje na rozwiązaniach z poprzedniej części. W odróżnieniu od wielu innych gier tego typu produkcję Yuke’s cechuje arcade’owa, bardziej dynamiczna rozgrywka. Dla przykładu rzuty/chwyty dostępne są pod jednym przyciskiem, zaś same walki kończą się szybciej. Know Your Role posiada (/ło) licencje ówczesnej organizacji WWF, a także WCW i organizacji japońskiej, dzięki czemu w grze pojawiają się znani z telewizyjnych relacji zapaśnicy, którzy dysponują swoimi sztandarowymi chwytami.

Głównym wariantem rozgrywki jest tryb Season Mode. Jego struktura symuluje telewizyjne relacje. W ciągu ‘growego’ miesiąca uczestniczymy w pięciu wydarzeniach: dwóch odcinkach Raw is War, dwóch odcinkach Smackdown! oraz w jednym Pay-Per-View, jak No Mercy czy SummerSlam. Jedno takie wydarzenie składa się z kilku walk. W Season Mode pojawiają się wszystkie dywizje WWF. Grać możemy znanymi zawodnikami lub stworzyć swojego własnego zapaśnika, choć w tym drugim przypadku droga na szczyt będzie dłuższa. W przerwach między kolejnymi pojedynkami czasami wyświetlane są cutsceny, które opowiadają pewne historie (storylines) z udziałem wybranego przez nas zawodnika.

Drugi tryb to Exhibition Mode, który pozwala rozegrać szybką walkę bez dodatkowych ceregieli. Oferuje on wiele wariacji: możemy rozegrać zwykła walkę jeden na jednego, ale też dwóch na dwóch (w zależności od wariantu zabawy na arenie może przebywać dwóch lub czterech zawodników), próbować uciec z klatki, rozwalić przeciwnikiem stół lub wytrzymać możliwie jak najdłużej będąc atakowanym przez niekończące się fale rywali.

Gra oferuje również edytory pozwalające stworzyć np. własnego wrestlera, taunt bądź event PPV (odbywające się wówczas walki są oceniane przez publiczność).

Wideo - WWF Smackdown! 2: Know Your Role

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper