Ghostbusters The Video Game

Ghostbusters The Video Game

7,5
49 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.9
PS3 7.7
X360 7.5
Wii 7.7
PSP 5.0
DS 4.0
PS2 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Terminal Reality
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.06.2009
Europa:
19.06.2009
Polska:
03.07.2009
Producent:
Terminal Reality
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.06.2009
Europa:
19.06.2009
Polska:
03.07.2009

Ghostbusters The Video Game - opis gry

Ghostbusters: The Video Game to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Terminal Reality (przy pomocy Threewave Software) na PlayStation 3, PC, Xboxa 360, Wii, PSP, PS2 i NDS-a. Tytuł bazował na marce “Ghostbusters” popularnej zwłaszcza w latach 80-ych i 90-ych.

Gra kręci się wokół tytułowej grupy Ghostbusters, którą tworzą parapsychologowie polujący na duchy w Nowym Jorku. Akcja toczy się w 1991 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w drugiej części filmu z Billem Murrayem w roli głównej. Wcielamy się w postać przyuczanego do zadania żółtodzioba nazywanego przez ekipę “Rookie”, który dołącza do zespołu z grubsza w momencie, gdy w mieście zaczynają sobie coraz śmielej poczynać rozmaite straszydła.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas rozgrywki odwiedzamy wiele miejsc znanych z filmów oraz walczymy ze znanymi ‘twarzami’, między innymi Slimerem. Starcia z oponentami przebiegają mniej więcej w ten sposób - najpierw wystrzeliwujemy wiązkę protonów osłabiając ducha, a następnie używamy pułapki, by uporać się z nim raz na dobre. Nie wszyscy atakują nas bezmyślnie po postawieniu kroku w nieodpowiednim miejscu - wielokrotnie będziemy musieli skanować otoczenie albo używać urządzenia pozwalającego wykryć delikwentów.

Z czasem kładziemy łapę na nowym sprzęcie oraz rozbudowujemy ten już posiadany. Służą do tego pieniądze zarabiane na łapaniu duchów, choć ich ilość może zostać zmniejszona, jeśli przy okazji zdewastujemy otoczenie. Od czasu przyjdzie nam również uwalniać opętanych nieszczęśników.

Gra, oprócz singla, posiada również multiplayer nastawiony na kooperację, choć dotyczy on tylko w wersji na PC, PS3, Xboxa 360 i Wii. Inne zmiany między platformami dotyczą stylu graficznego - na sprzętach Nintendo, PS2 i PSP jest on bardziej ‘kreskówkowy’, a mniej realistyczny.

Wideo - Ghostbusters The Video Game

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper