Valhalla Knights 2

Valhalla Knights 2

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
K2 (Japan) / Marvelous Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.05.2008
Europa:
26.06.2009
Producent:
K2 (Japan) / Marvelous Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.05.2008
Europa:
26.06.2009

Valhalla Knights 2 - opis gry

Valhalla Knights 2 to gra action-RPG wyprodukowana przez japońską firmę K2 i wydana w Europie przez Rising Star Games. Tytuł, podobnie jak poprzednia część, ukazał się tylko na PlayStation Portable.

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, akcja toczy się w przeklętej krainie, która tysiąc lat wcześniej była sceną wielkiej bitwy między boginią, która regularnie niszczyła świat by ukarać ludzkość za jej grzechy, oraz wiedźmą, która postanowiła stawić jej czoło. Wygrała ta druga, lecz wspomniana kraina została przeklęta. Minęło tysiąc lat. Niedobitki ludzi żyją w zamkniętych enklawach stale zagrożonych przez potwory. My wcielamy się w członka/członkinię Royal Latroci, grupy, której zadaniem jest chronić nieliczne osady.

Rozgrywkę zaczynamy od stworzenia własnej postaci. Do wyboru mamy pięć ras oraz -- to na samym początku -- kilka profesji. Z czasem dochodzą nowe, dzięki czemu ich liczba może wzrosnąć do dwunastu. Z “dwójki” nie wyrugowano patentu obecnego w pierwowzorze, tzn. nasza postać nadal może używać umiejętności charakterystycznych dla innych profesji poprzez dobór dodatkowych klas towarzyszących tej głównej.

Walki odbywają się w czasie rzeczywistym. Valhalla Knights 2 umożliwia złożenie ekipy składającej się w sumie z sześciu postaci, z którymi możemy wykonywać liczne zadania przygotowane przez twórców. Umiejętności, jakimi mogą się posługiwać, zależne są od profesjii i wyekwipowanej broni.

“Dwójka” wprowadza kilka nowości i usprawnień względem oryginału. Wymienić spośród nich można możliwość skradania, więcej miast służących jako bazy wypadowe, więcej opcji w gildiach (gdzie mamy teraz dostęp np. do encyklopedii potworów), więcej opcji kustomizacji podopiecznego czy skrzynia pozwalająca przechowywać przedmioty.

Gra posiada multiplayer dla dwóch osób. Gracze mogą w nim wystawiać do rywalizacji swoje liczące po sześć postaci drużyny.

Wideo - Valhalla Knights 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper