Urban Trial Freestyle

Urban Trial Freestyle

6,8
53 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.9
PS Vita 6.8
3DS 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tate Multimedia
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
20.02.2013
Europa:
20.02.2013
Producent:
Tate Multimedia
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
20.02.2013
Europa:
20.02.2013

Urban Trial Freestyle - opis gry

Urban Trials Freestyle to zręcznościowa gra z motocyklami w roli głównej będąca alternatywą dla Xboksowego Trials HD. Gra ukazała się na PS3 i PS Vita w 2013 roku, a za jej produkcję odpowiada rodzime studio Tate Interactive.

Urban Trials Freestyle to rajcowna jazda motocyklem crossowym, w której śmigamy przed siebie korzystając z gazu i hamulca, jednocześnie umiejętnie balansując ciężarem ciała, aby nie zaliczyć gleby podczas konfrontacji z nierównościami terenu. W odróżnieniu od konkurencyjnego Trials HD na Xboksa, tory przeszkód umieszczono w miejskich realiach, przywodzących na myśl zrujnowane miasto z MotorStorm Apokalipsa. Trzęsienia ziemi, walące się ściany budynków czy pościgi policyjne to częste obrazki towarzyszące nam podczas wyczynowej jazdy. Wskoczymy też na pędzący wagon pociągu, przejedziemy pod startującym samolotem i spalimy „gumę” wewnątrz biurowca, mijając zaskoczonych pracowników.

Rodzimy producent zadbał o okazjonalne rozjazdy, losowo generowane triki podczas akrobacji i ukryte worki z kasą, które można przeznaczyć na tuning pojazdu. Tylko w ten sposób możemy pokusić się o poprawienie ustanowionego rekordu i zdobycie większej liczby gwiazdek, niezbędnej do odblokowania kolejnych tras. Łącznie przygotowano 40 zawodów, które tradycyjnie zaliczamy na czas (online także z duchem najlepszego przejazdu innego gracza) albo na punkty sumowane z poszczególnych konkurencji. Na torach umieszczono bowiem specjalne miejsca kontrolujące w danym momencie aktualną prędkość, ilość metrów po skoku czy celność przy lądowaniu. Świetny patent dodatkowo motywujący do masterowania poszczególnych odcinków.

 W tle na bieżąco wyświetlane są wyniki i ksywki graczy z najlepszymi rekordami. To w zasadzie taka rekompensata za brak trybu multiplayer, którego nie uświadczymy tu w żadnej formie. Obecny jest za to wariant Challenge oferujący zestaw minigierek opartych na fizyce, gdzie m.in. skaczemy w dal za pomocą rakiet czy staramy się dojechać jak najdalej na pełnym baku paliwa. Gra została wydana na PS3 i PS Vita – niestety bez opcji Cross-Buy. Różnice między wersjami ograniczają się głównie do sfery wizualnej – na stacjonarce oczywiście jest ładniej i płynniej.

Wideo - Urban Trial Freestyle

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper