Trials HD

Trials HD

7,7
39 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
RedLynx
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
12.08.2009
Europa:
12.08.2009
Producent:
RedLynx
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
12.08.2009
Europa:
12.08.2009

Trials HD - opis gry

Trials HD to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio RedLynx i wydana przez Microsoft Game Studios na Xboxa 360 i PeCety (wersja na komputery sprzedawana była w zestawie Trials Evolution: Gold Edition). Rozgrywka polegała tu na przeprowadzeniu motocyklisty przez tor przeszkód.

Założenia są proste - musimy przeprowadzić motocyklistę przez tor wypełniony rozmaitymi przeszkodami. Rzecz polega na tym, by zrobić to jak najszybciej i popełnić przy tym jak najmniej błędów. W grze, choć grafika jest trójwymiarowa, poruszać możemy się tylko w dwóch kierunkach. Zadanie urozmaica mniej realistyczna fizyka.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wszystkie torów jest w produkcji RedLynx ponad trzydzieści, a te podzielono na kilka stopni trudności - począwszy od tych relatywnie najprostszych zadań, a skończywszy na ekstremalnie trudnych. Zaliczone wyzwania można powtarzać, co pozwala nam wykręcić lepsze czasy. Gra oferuje ciekawe warianty zabawy. Jeden z nich to turniej (Tournament), w którym zaliczamy pewną liczbę torów próbując wykręcić najlepszy czas na koniec zawodów. Drugi opiera się na wykonywaniu zadań mających związek z jakąś konkretną umiejętnością. Pod koniec nagradzani jesteśmy medalami, których kolor zależy od czasu, liczby popełnionych błędów lub jeszcze innych czynników (w zależności od rodzaju zadania).

Trials HD posiada rozbudowane funkcje sieciowe. Gracze mogą porównywać tu swoje wyniki z wynikami znajomych. Do tego dochodzi edytor poziomów pozwalający tworzyć własne wyzwania i dzielić się nimi przez internet. Co ciekawe, każdy tor w grze został stworzony właśnie za jego pomocą, dlatego grający mają spore pole do popisu. Nie zapomniano również o rankingach i możliwości oglądania replayów z najlepszych przejazdów, dzięki czemu można szlifować umiejętności ucząc się od najlepszych.
 

Wideo - Trials HD

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper