Unpacking

Unpacking

6,7
22 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.6
XSX|S 7.4
NS -
PC 8.6
PS4 6.0
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Witch Beam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
02.11.2021
Europa:
02.11.2021
Producent:
Witch Beam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
02.11.2021
Europa:
02.11.2021

Unpacking - opis gry

Unpacking to gra logiczna traktująca o przeprowadzkach wyprodukowana przez studio Witch Beam i wydana przez Humble Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Unpacking

Dalsza część tekstu pod wideo

Unpacking to relaksacyjna gra logiczna traktująca o przeprowadzkach. Nasze zadanie jest proste: najpierw wyjmujemy dany bibelot z pudeł, a następnie staramy się go umieścić w pustym (choć stopniowo zapełniającym się) pomieszczeniu. Rozgrywka nie jest stresująca. Nie ma tu wymagań co do liczby zdobytych punktów, liczników odmierzających czas, a ograniczeń pętających nasze działania jest stosunkowo niewiele.

Kampania, w trakcie której opowiadana jest prosta historia, składa się z ośmiu plansz. Poszczególne levele stanowią coraz poważniejsze wyzwanie: zmagania zaczynamy od pokoju dziecięcego, a kończymy na większym domu z wieloma pomieszczeniami (co samo w sobie ilustruje historię życia). Zabawa, jak wspomniano, sprowadza się do ustawienia przedmiotów w odpowiednich miejscach. Niektóre z nich są oczywiste, dla przykładu skarpetki powinny wylądować w szufladzie na nie przeznaczoną, obrazy trafić na ścianę, inne z kolei wymagają więcej główkowania. Wszystkich przedmiotów są setki, co więcej, wraz z czasem zmienia się technologia, dla przykładu stare kineskopowce zastępują telewizory z płaskim ekranem.

Unpacking jest grą krótką. Całość można przejść w zaledwie dwie-trzy godziny. Żywotność zabawy wydłuża jednak kolekcjonowanie specjalnych naklejek, które otrzymujemy, jeśli ustawimy przedmioty w konkretnym miejscu i w konkretny sposób.

Wymagania sprzętowe - Unpacking

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7 SP1+
  • Procesor: Wsparcie SSE2
  • Karta graficzna: Wspierająca DX10
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Unpacking

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper