Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r]

Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r]

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
French Bread
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.02.2020
Europa:
21.02.2020
Producent:
French Bread
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.02.2020
Europa:
21.02.2020

Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r] - opis gry

Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r] to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez studio French Bread i wydana na Zachodzie przez Aksys Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

[cl-r] to trzecia edycja Under Night In-Birth Exe. Główne założenia nie uległy zmianie. Akcja gry rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości. W Japonii od setek lat występuje zjawisko zwane Hollow Night, podczas którego niektóre regiony kraju zaczynają spowijać ciemności. Pojawiają się tam wówczas tajemnicze istoty zwane Void żywiące się energią o nazwie Existence (tudzież EXS). Tylko nieliczni są w stanie je dostrzec i wejść z nimi w kontakt, co jest jednak ryzykowne - grozi to bowiem utratą lub zdrowia psychicznego. Istnieją jednak ci, którym udało się przeżyć takie spotkanie. Są oni nazywanie In-Birth i posiadają zdolności pozwalające im kontrolować EXS. Jedną z takich osób jest Hyde, czyli główny bohater, ale oprócz niego są też inni. Nie każdy jednak wykorzystuje swoje moce do czynienia dobrych uczynków.

Pod względem rozgrywki Under Night przypomina inne produkcje studia French Bread takie jak gry z serii Type Moon czy Melty Blood. W grze otrzymujemy do wyboru dwadzieścia barwnych postaci różniących się w znaczący sposób stylami walki. Podczas pojedynków towarzyszą nam dwa wskaźniki. Na uwagę zasługuje zwłaszcza Grind Grid. Jego rola polega na informowaniu, kto ma przewagę. Przewagę osiąga się atakując, blokując tudzież stosując taunty. Innymi słowy, gra premiuje agresywną postawę i zniechęca do kunktatorstwa. Gdy nabijemy już sobie Grind Grid, będziemy mogli zrobić z niego użytek na kilka sposobów, np. zapełniając drugi wskaźnik EX (umożliwiający odpalanie widowiskowych technik).

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to między innymi tryb fabularny, rozbudowany tryb treningowy do szlifowania umiejętności, Time Attack, Survival, Score Attack no i oczywiście multiplayer.

Nowości

Jeśli chodzi o zaimplementowane nowości, edycja [cl-r] oferuje między innymi zupełnie nową postać (Londrekia), nowe umiejętności dla dotychczasowych zawodników oraz ponad tysiąc modyfikacji wpływających na balans systemu walki. 

Wideo - Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r]

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper