Ultra Age

Ultra Age

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Next Stage
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
09.09.2021
Europa:
09.09.2021
Producent:
Next Stage
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
09.09.2021
Europa:
09.09.2021

Ultra Age - opis gry

Ultra Age to gra akcji wyprodukowana przez koreańskie studio Next Stage (we współpracy z Visual Dart) i wydana przez DANGEN Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i Nintendo Switch. 

Fabuła - Ultra Age

Akcja gry rozgrywa się w dalszej przyszłości, konkretnie w roku 3174. Główny bohaterem jest Age, a towarzyszy mu jego mechaniczny pomocnik Helvis. Ich zadaniem jest wyjaśnić powód zerwania kontaktu między statkiem matką a bazą zlokalizowaną na wyniszczonej i wyludnionej Ziemi. Misja ta oczywiście wkrótce się znacząco komplikuje, stając elementem znacznie poważniejszej intrygi.

Rozgrywka - Ultra Age

Ultra Age to gra akcji inspirowana takimi tytułami jak NieR: Automata. Nasz podopieczny w trakcie zmagań posługuje się różnymi rodzajami mieczy, te zaś dysponują własnymi drzewkami rozwoju (wpływają one ponadto na styl walki). Miecze mają rozmaite zastosowania: niektóre sprawdzają się lepiej w starciach z określonymi przeciwnikami, inne w starciach z innymi. Na polach bitew porozmieszczane są również kryształy. Pomagają one ‘naładować’ moce naszego ostrza, regenerują zdrowie bądź dostarczają potrzebnych materiałów. W tym kontekście warto wspomnieć, że nasz podopieczny dysponuje narzędziem zwanym “wire”, dzięki któremu zgarniamy znajdujące się w pobliżu znajdźki i przeciwników mniejszych rozmiarów.

Główny bohater może mieć na podorędziu cztery bronie, pomiędzy którymi jest się w stanie błyskawicznie przełączać. Inne mechaniki zasługujące na uwagę to unik, który wykonany w odpowiednim momencie daje nam chwilową nieśmiertelność, a także specjalny wskaźnik, po nabiciu którego rośnie potencjał bojowy Age’a.

Wideo - Ultra Age

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper