Treadnauts

Treadnauts

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0
PC 5.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Topstitch Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.08.2018
Europa:
17.08.2018
Producent:
Topstitch Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.08.2018
Europa:
17.08.2018

Treadnauts - opis gry

Treadnauts to gra akcji z rozgrywką nastawioną na wieloosobowe potyczki. Za jej produkcję i wydanie odpowiadało niezależne studio Topstitch Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Rozgrywka - Treadnauts

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia Treadnauts są bardzo proste. W grze przejmujemy kontrolę kolorowym czołgiem i toczymy boje z innymi czołgami. Plansze mieszczą się w całości w obrębie ekranu monitora/telewizora, a podczas rozgrywki istotną rolę odgrywają prawa fizyki. Do tego dochodzą również urozmaicają batalie zasady, elementy otoczenia i modyfikatory.

Sterowanie także jest przystępne. Czołg kontrolujemy gałką, może on się poruszać po różnych powierzchniach, nawet po ścianach i sufitach. Jeden przycisk odpowiada za skok, dwa (w zależności od tego, co nam bardziej pasuje) za atak. Skok jest o tyle specyficzny, ponieważ czołg koziołkuje w powietrzu, więc musimy dobrze ocenić sytuację przed jego wykonaniem. Pojazdy mogą się też ślizgać, co przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy szybko ulotnić się z niebezpiecznego miejsca. Podczas rywalizacji pomaga linia, która informuje o trajektorii wystrzelonego pocisku.

Produkcja studia Topstitch Games nastawiona jest na wieloosobową zabawę. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie. Twórcy udostępnili tylko jeden tryb singlowy: Target Test. Mamy w nim do czynienia z różnymi wyzwaniami, które zaliczamy na czas. Jeśli będzie on wystarczająco dobry, otrzymamy złoty medal (wymaga to jednak niekiedy nie lada umiejętności i precyzji). Reszta to potyczki multiplayerowe, a jeśli nie mamy z kim grać, możemy rywalizować z botami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Na marginesie warto nadmienić, iż developer przygotował ustawienia, które umożliwiają modyfikowanie AI.

Wraz z postępami gromadzimy doświadczenie pozwalające odblokowywać nową zawartość: plansze, postacie, modyfikatory itd.

Wideo - Treadnauts

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper