Godzilla Unleashed

Godzilla Unleashed

4,3
7 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 5.0
DS -
PS2 4.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pipeworks Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.11.2007
Europa:
22.02.2008
Producent:
Pipeworks Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.11.2007
Europa:
22.02.2008

Godzilla Unleashed - opis gry

Godzilla: Unleashed to gra akcji wyprodukowana przez amerykańskie studio Pipeworks Software i wydana przez Atari na PlayStation 2, Wii oraz NDS-a. Tytuł był kontynuacją Godzilla: Save the Earth.

Akcja dzieje się dwadzieścia lat po wydarzeniach ukazanych w Save the Earth. Po deszczu meteorytów, który spadł na Ziemię powodując daleko idące zmiany klimatyczne, ponownie pojawiają się wielkie potwory walczące między sobą. W głównym trybie fabularnym rywalizują ze sobą cztery ich ‘frakcje’. W zależności od tego, która wygra, inne jest zakończenie.

Rozgrywka czerpie z poprzedniej części. W grze otrzymujemy do wyboru ponad dwadzieścia kaiju (wielkich potworów) walczących na trójwymiarowych planszach ze zniszczalnymi elementami otoczenia. Na PS2 do zabawy używamy zwykłego pada, natomiast na Wii tytuł robi użytek z funkcji kontrolera ruchowego. Podstawowe ataki wyprowadzamy za pomocą przycisków A i B, natomiast w przypadku potężniejszych technik wykonujemy różne gesty. Z Save the Earth powracają ataki długodystansowe i bronie, ale tym razem zostały one osłabione.

Potwory posiadające specjalne zdolności zwane Power Surges, których można użyć tylko raz podczas pojedynku i działają przez ograniczony czas. Posiadają one różne właściwości mogąc np. zwiększyć siłę konkretnych umiejętności, zwiększyć wytrzymałość albo zregenerować zdrowie. Ich zdobywanie wygląda nieco inaczej w zależności od tego czy gramy w singlu (muismy pokonywać potwory będące w tym stanie), czy w multiplayerze (niszczymy kryształy).

Co warto dodać, podczas walk możemy się natknąć na wojsko lub armię wrogo nastawionej do ludzkości rasy Vortaak. W zależności od tego, którą frakcję reprezentujemy, grupy te zachowują się inaczej.

Wideo - Godzilla Unleashed

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper