Trailmakers

Trailmakers

6,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS4 -
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Flashbulb Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Inna,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.09.2019
Europa:
18.09.2019
Polska:
18.09.2019
Producent:
Flashbulb Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Inna,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.09.2019
Europa:
18.09.2019
Polska:
18.09.2019

Trailmakers - opis gry

Trailmakers to gra action-adventure, która pozwala graczom konstruować własne pojazdy. Tytuł ukazał się na komputerach, gdzie był początkowo dostępny w programie Early Access, oraz konsolach Xbox One i PS4. Za jego produkcję odpowiadało Flashbulb Games.

Rozgrywka - Trailmakers

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia gry opierają na prostych zasadach. Nie mamy tu do czynienia z żadną skomplikowaną historią. W produkcji studia Flashbulb Games trafiamy na obcą, pustynną planetę, którą musimy przebyć z punktu A do punktu B, zbierając po drodze potrzebne materiały i surowce. Aby ten najważniejszy cel realizować, budujemy najróżniejsze pojazdy, które pozwalają nam się przemieszczać i pokonywać czekające na drodze przeszkody.

Jak wspomniano wyżej, podczas zmagań możemy budować wiele maszyn: samochody, łodzie samoloty, a nawet połączenie tych pojazdów. Proces konstrukcji jest prosty i intuicyjny. Korzystamy mianowicie z klocków i części, jakie gromadzimy w trakcie eksploracji pustynnej planety. Po drodze mamy do czynienia z różnymi trudnościami, których pokonanie wymaga główkowania, np. skonstruowania pojazdu zdolnego pokonać przepaść lub przebić się przez silne wiatry.

Trailmakers oferuje kilka wariantów zabawy.  W trybie “Kosmiczny Rozbitek”, opisanym wcześniej, eksplorujemy wspomnianą obcą planetę. Oprócz tego twórcy przygotowali też tryb sandboksowy z dwiema mapa wypełnionymi skoczniami, rampami katapultami i innymi atrakcjami, w którym mamy całkowitą swobodę działania (tj. budowania), a także udostępnili możliwość brania udziału w wyścigach (zaimplementowano też sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami)

W Trailmakers możemy grać sami lub z maksymalnie trzema innymi osobami. Gracze mogą też dzielić się stworzonymi przez siebie konstrukcjami. 

Wideo - Trailmakers

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper