TrackMania United Forever

TrackMania United Forever

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
15.04.2008
Europa:
07.05.2008
Polska:
20.06.2008
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
15.04.2008
Europa:
07.05.2008
Polska:
20.06.2008

TrackMania United Forever - opis gry

TrackMania United Forever to gra wyścigowa wyprodukowana przez francuską firmę Nadeo i wydana przez Focus Home Interactive, a później przez Ubisoft na platformę Steam. W przeciwieństwie do darmowego Nations Forever, United Forever jest na komercyjnej licencji.

Wersja Forever to uaktualniona wersja TrackManii United z 2006 roku. Gra wprowadziła kilka nowych elementów edytora tras, a także pełną kompatybilność z TrackMania Nations Forever. Oznacza to, że w United Forever można grać na serwerach z Nations Forever. Co więcej, uaktualnienie konta TrackMania do wersji United oznacza zniesienie ograniczeń Freezone stosowanych na serwerach Nations Forever.

 W serii TrackMania chodzi o uzyskanie jak najlepszego czasu na szalonych trasach. Tory obfitują w skocznie, pętle, zbocza i różne przeszkody. Mamy do czynienia ze zręcznościowym modelem jazdy, a pojazdy osiągają bardzo wysokie prędkości. W trybie kampanii dostępne są cztery tryby gry - Race, Platform, Stunt, Puzzle - oraz ponad 400 tras w 7 środowiskach z poprzednich części serii, w skład których wchodzą znane z pierwszej części serii - Desert, Snow i Rally, znane z Trackmania Sunrise - Bay, Island i Coast, oraz znany z Trackmania Nations - Stadium. Możemy uzyskać cztery medale - brązowy, srebrny, złoty i zielony/Autora - najtrudniejszy

 TrackMania United Forever oferuje rozbudowany edytor tras, edytor malowań do aut oraz narzędzie MediaTracker pozwalające na tworzenie filmów i edytowanie powtórek. Gra wykorzystuje technologię 3D. W trybie multiplayer można grać do 8 osób lokalnie, jak i również przez internet na serwerach mieszczących nawet 40 osób. Dzięki niskim wymaganiom sprzętowym zadziała na praktycznie każdym komputerze.

Wideo - TrackMania United Forever

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper