Top Gear: Dare Devil

Top Gear: Dare Devil

4,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Papaya Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.12.2000
Producent:
Papaya Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.12.2000

Top Gear: Dare Devil - opis gry

Top Gear: Dare Devil to gra wyścigowa wyprodukowana przez amerykańskie Papaya Studio i wydana przez Kemco tylko na PlayStation 2. Tytuł nie miał nic wspólnego z popularnym brytyjskim programem telewizyjnym "Top Gear".

Top Gear: Dare Devil nie jest grą wyścigową w ścisłym tego słowa znaczeniu. Nie bierzemy tu udziału w rywalizacji z innymi samochodami, tylko z czasem. Nasze zadanie polega na tym, by zgarnąć odpowiednią ilość żetonów poruszając się po zatłoczonym mieście, w czym przeszkadza nam pętla na szyi pod postacią upływającego czasu. Na początku mamy tylko pięćdziesiąt sekund, jednak limit ten da się wydłużyć zbierając odpowiednie power-upy.

 

W grze znajdziemy ponad dwadzieścia poziomów bazujących na czterech światowych metropoliach: Rzymie, Londynie, Tokyo i San Francisco. Po zebraniu pewnej ilości żetonów, możemy przenieść się do następnego etapu i kontynuować zmagania. Żetony to rzecz jasna główna wytyczna, ale możemy też gromadzić punkty zdobywane za demolowanie otoczenia, np. przystanków autobusowych, krzeseł itd. Podczas zmagań na ulicach znajdziemy nie tylko ikonki zegarków wydłużające czas, ale również nitro zwiększające prędkość samochodu, dodatkowe życia oraz klucze otwierające dostęp do bonusowych etapów.

 

Top Gear: Dare Devil oferuje do wyboru dwanaście samochodów (nie wszystkie dostępne są od początku) oraz kilka wariantów zabawy: Single Player (tryb dla jednego gracza), Multiplayer oraz Free Ride (opcja swobodnego jeżdżenia po odblokowanych miastach). W multi dostępne są następne trzy warianty rozgrywki. I tak Lap Race to wyścig po wybranym mieście, w Coin Grab musimy zdobyć więcej monet niż znajomy, a w Bomb Car należy się pozbyć bomby uderzając w oponenta. Grać mogą maksymalnie dwie osoby.

Wideo - Top Gear: Dare Devil

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper