Tony Hawk: Shred

Tony Hawk: Shred

5,9
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.3
X360 5.3
Wii 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Robomodo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
26.10.2010
Europa:
29.10.2010
Polska:
29.10.2010
Producent:
Robomodo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
26.10.2010
Europa:
29.10.2010
Polska:
29.10.2010

Tony Hawk: Shred - opis gry

Tony Hawk: Shred jest grą sportową z serii Tony Hawk traktującą o jeździe na deskorolce, wyprodukowaną przez Robomodo i wydaną przez Activision w październiku 2010 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. W tym samym czasie pojawiła się także wersja na Nintendo Wii

Shred, mimo iż jest zręcznościową grą sportową, zawiera w sobie elementami przygodówki. Zabawę zaczynamy jako początkujący skate z dużymi aspiracjami. Celem bohatera jest stanie się sławnym, pojawianie się na okładkach czasopism oraz zdobycie szacunku wśród innych użytkowników deskorolki. Zadaniem gracza jest sprawić, aby jego marzenia stały się rzeczywistością. Co ważne, poza deskorolką pojawił się inny środek transportu, a mianowicie deska snowboardowa. Model rozgrywki w głównych założeniach pozostał ten sam, a zatem całość ma typowo zręcznościowy charakter. Zabawa polega na wykonywaniu rozmaitych tricków oraz karkołomnych ewolucji. Jedną z największych atrakcji Tony Hawk: Shred jest wykorzystanie dedykowanego grze kontrolera, imitującego prawdziwą deskorolkę.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W ten sposób gracz ma okazję wziąć udział w zawodach na zboczach Gór Skalistych oraz Alp. Akcja rozgrywa się na sześciu kontynentach i obejmuje zarówno szczyty górskie, umożliwiające śnieżne szaleństwo, jak i parki pozwalające doskonalić umiejętności jazdy na deskorolce. Gracz ma okazję wcielić się w najsłynniejszych sportowców obu dyscyplin, wśród których wyróżnić należy tytułowego Tony’ego Hawka, Steviego Williamsa czy Travisa Rice’a. Shred, oprócz wielu trybów single-player, oferuje także opcję zabawy wieloosobowej za pośrednictwem Internetu. Grupą docelową gry Robomodo są przede wszystkim młodsi odbiorcy, dlatego system tricków został znacznie uproszczony. Mogła być to jedna z przyczyn katastrofalnej sprzedaży tego tytułu, pomimo całkiem niezłych recenzji.

 

Oprawa graficzna w Tony Hawk: Shred znacznie różni się od tego elementu z innych gier z serii. Warstwa wizualna została wykonana techniką cel-shading, co bezpośrednio wiąże się z tym, że tytuł kierowany jest do młodszych wiekiem graczy.

Wideo - Tony Hawk: Shred

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper