TimeSplitters

TimeSplitters

7,6
38 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Free Radical Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.10.2000
Europa:
24.11.2000
Polska:
24.11.2000
Producent:
Free Radical Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.10.2000
Europa:
24.11.2000
Polska:
24.11.2000

TimeSplitters - opis gry

TimeSplitters to dzieło studia Free Radical Design, które zostało wydane w 2000 roku na konsolę PlayStation 2. Jest to strzelanina, w jakiej akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, stawiająca na dynamiczną zabawę.

Fabuła gry jest prosta i nie wymaga od gracza większego zaangażowania. Gracze dowiadują się, iż poszukiwanie Kryształów Czasu umożliwiających przemieszczanie się w czasoprzestrzeni, zawiodło rasę TimeSplitters aż na ziemię. Zadaniem gracza jest więc odnalezienie każdego z nich, dzięki czemu produkcja nie ma konkretnego miejsca akcji. Każda z dwudziestu czterech misji rozgrywa się w innym miejscu i w innej epoce, a jedynym, co stoi na drodze do kolejnych kryształów, są niezliczone zastępy przeciwników, przez które muszą się przebić bohaterowie. Do naszej dyspozycji oddano bardzo rozbudowany arsenał składający się z dwudziestu rodzajów broni, a to, jakim narzędziem mordu w danym etapie możemy się posługiwać, zależy oczywiście od czasów, w których w danym momencie się znajdujemy. Poszczególne rozdziały mają miejsce w latach 1935-2014, toteż gracze mają możliwość sprawdzenia nie tylko broni z okresu międzywojennego czy karabinów będących owocem amerykańskiej myśli militarnej z czasów zimnej wojny, lecz także futurystycznych pukawek.

 

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, deweloperzy stworzyli również tryb multiplayer. Wspólnie można się bawić zarówno w trybie współpracy (przechodząc przygotowane na potrzeby kampanii poziomy), jak i w wariantach rozgrywki polegających na rywalizacji. Na podzielonym ekranie maksymalnie może się bawić czterech graczy, wcielając się w postacie, które wcześniej odblokowano w trybie fabularnym. Produkcja jest powszechnie uważana za najtrudniejszą odsłonę serii i pod tym względem ustępuje miejsca wyłącznie swojej następczyni. Oprócz tego w TimeSplitters zawarto edytor map, jaki pozwala graczom na tworzenie własnych poziomów przy pomocy opracowanych wcześniej segmentów.

Wideo - TimeSplitters

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper