Time and Eternity

Time and Eternity

6,8
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Imageepoch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
11.10.2012
Europa:
28.06.2013
Producent:
Imageepoch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
11.10.2012
Europa:
28.06.2013

Time and Eternity - opis gry

Time and Eternity to animowana gra RPG wydana na PlayStation 3 w czerwcu 2013 roku. Tytuł wykonano w stylu znanym fanom anime, a za jego produkcję odpowiada studio Imageepoch.

Gra rozpoczyna się od ślubu Toki, głównej bohaterki, z jej narzeczonym o imieniu Zack. Sielanka zostaje jednak brutalnie przerwana przez atak zabójcy. Zack zostaje zabity, a dziewoja odkrywa swoje agresywne alter ego - Towę. Dusza jej lubego wchodzi w ciało jej udomowionego smoka - Drake'a. Tak rozpoczyna się kolejna przygoda, której celem jest odnalezienie zabójcy i odkrycie kto stał za tajemniczym zamachem.

 

Walka opiera się na wykorzystaniu różnych umiejętności, które zdobywamy wraz z postępami w grze. W trakcie starć, możemy zmieniać się pomiędzy Toki i jej alter ego, korzystając z unikalnych dla nich zdolności. Bójki odbywają się w czasie rzeczywistym, w schemacie 1 vs. 1. Gracz ma tutaj niewielkie pole do popisu - możemy wykonywać uskoki na bok, podnosić gardę i zadawać atak na bliskim lub dalekim dystansie. Strzelając ze sztucera lub korzystając z broni białej, nabijamy współczynnik ataków specjalnych. Całość nie oferuje jednak praktycznie żadnych niuansów taktycznych. Gra nie spełniła oczekiwań i została bardzo chłodno przyjęta przez graczy i prasę. 

Wideo - Time and Eternity

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper