Thief of Thieves: Season One

Thief of Thieves: Season One

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rival Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
16.07.2018
Europa:
16.07.2018
Producent:
Rival Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
16.07.2018
Europa:
16.07.2018

Thief of Thieves: Season One - opis gry

Thief of Thieves: Season One to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Rival Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Xbox One i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie komiksu Roberta Kirkmana.

Produkcja Rival Games powstała na kanwie komiksu Roberta Kirkmana, twórcy m.in. The Walking Dead. Historia skupia się na grupie profesjonalnych złodziei kierowanej przez Conrada Paulsona (zwanego też Redmondem), legendarnego mistrza w swoim fachu, który pewnego dnia rezygnuje z okradania zwykłych ludzi i zamiast tego swoją ‘zawodową’ uwagę skupia na byłych kolegach. W grze kierujemy jednak poczynaniami jego podopiecznej o imieniu Celia, zaś rola samego Paulsona sprowadza się do dawania jej wytycznych i wskazówek.

Fabuła gry składa się z czterech odcinków, w trakcie których mamy do czynienia z innymi zleceniami/skokami. Schemat jednak wygląda podobnie. Najpierw Celia i jej towarzysze próbują się dowiedzieć czegoś o miejscu, do którego będą się włamywać. Podczas przygotowań wyciągamy informacje od NPC-ów i przygotowujemy szereg innych rzeczy mających się przydać do włamu. 

Już w trakcie samej operacji mamy natomiast do czynienia ze skradanką. Nasza podopieczna potrafi otwierać sejfy, zamki czy wykradać przedmioty z kieszeni niczego niespodziewających się NPC-ów. Dodać jednak warto, iż wykonanie tych czynności poprzedzone jest minigierką. Poza tym Thief of Thieves nie odbiega drastycznie od innych reprezentantów gatunku. Tutaj także musimy szukać miejsc, w których możemy się ukryć przed wzrokiem strażników. Różnica polega na tym, że w produkcji Rival Games przeciwników nie zabijamy.

W razie trudności Celia poprosić o pomoc o swoich trzech kolegów. Każdy z nich posiada inne przydatne umiejętności, np. komputerowiec jest w stanie pomóc przy hakowaniu. 

Wideo - Thief of Thieves: Season One

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper