The Outfit

The Outfit

5,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

X360 5.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Relic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
13.03.2006
Europa:
17.03.2006
Producent:
Relic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
13.03.2006
Europa:
17.03.2006

The Outfit - opis gry

The Outfit to gra akcji wyprodukowana przez studio Relic Entertainment i wydana przez THQ. Jej akcja rozgrywała się w trakcie II wojny światowej. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Xbox 360.

Akcja The Outfit rozgrywa się podczas II wojny światowej, konkretnie na froncie zachodnim. W grze wchodzimy w buty jednego z trzech dowódców (choć to nie wszystkie grywalne postacie). Historia rozpoczyna się w pewnym niewielkim miasteczku, w którym, jak się okazuje, została przeprowadzana masakra miejscowej ludności. Od francuskiego księdza oddział dowiaduje się, że sprawcą był niemiecki generał Hans von Beck, który odpowiada tylko przed Hitlerem.

Każdy z trzech wspomnianych dowódców różni się umiejętnościami i wyposażeniem. Tommy Mac jest wytrzymały, a oprócz tego posiada do dyspozycji miotacz płomieni i karabin maszynowy. Deuce Williams jest mniej wytrzymały, na podorędziu posiada natomiast wyrzutnię rakiet i pistolet. Z kolei JD Tyler jest snajperem. Minusem posiadania tego jakże użytecznego fachu jest jednak wytrzymałość, a konkretnie jej brak - wystarczy bowiem jeden celny strzał, aby posłać JD do piachu.

W trakcie rozgrywki możemy oczywiście wydawać proste komendy naszym żołnierzom. Oddział liczyć sobie może maksymalnie pięć osób. Ważne są także punkty, które gromadzimy poprzez wykonywanie rozmaitych czynności: eliminowanie nieprzyjaciół, przejmowanie strategicznych punktów na mapie itd. Pełnią one funkcje waluty, za którą możemy kupować nowy sprzęt i wzywać posiłki. Cały proces jest bardzo prosty i został przez twórców nazwany Destruction-on-Demand.

Oprócz singla gra oferuje też multiplayer. Jest to zarówno kooperacja dla dwóch osób na jednej konsoli oraz rywalizacja dla ośmiu, w której dwie drużyny walczą o przejęcie strategicznych punktów na mapie (map jest kilkanaście, część była udostępniona jako dlc).

Wideo - The Outfit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper