The Outfit

The Outfit

5,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

X360 5.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Relic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
13.03.2006
Europa:
17.03.2006
Producent:
Relic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
13.03.2006
Europa:
17.03.2006

The Outfit - opis gry

The Outfit to gra akcji wyprodukowana przez studio Relic Entertainment i wydana przez THQ. Jej akcja rozgrywała się w trakcie II wojny światowej. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Xbox 360.

Akcja The Outfit rozgrywa się podczas II wojny światowej, konkretnie na froncie zachodnim. W grze wchodzimy w buty jednego z trzech dowódców (choć to nie wszystkie grywalne postacie). Historia rozpoczyna się w pewnym niewielkim miasteczku, w którym, jak się okazuje, została przeprowadzana masakra miejscowej ludności. Od francuskiego księdza oddział dowiaduje się, że sprawcą był niemiecki generał Hans von Beck, który odpowiada tylko przed Hitlerem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Każdy z trzech wspomnianych dowódców różni się umiejętnościami i wyposażeniem. Tommy Mac jest wytrzymały, a oprócz tego posiada do dyspozycji miotacz płomieni i karabin maszynowy. Deuce Williams jest mniej wytrzymały, na podorędziu posiada natomiast wyrzutnię rakiet i pistolet. Z kolei JD Tyler jest snajperem. Minusem posiadania tego jakże użytecznego fachu jest jednak wytrzymałość, a konkretnie jej brak - wystarczy bowiem jeden celny strzał, aby posłać JD do piachu.

W trakcie rozgrywki możemy oczywiście wydawać proste komendy naszym żołnierzom. Oddział liczyć sobie może maksymalnie pięć osób. Ważne są także punkty, które gromadzimy poprzez wykonywanie rozmaitych czynności: eliminowanie nieprzyjaciół, przejmowanie strategicznych punktów na mapie itd. Pełnią one funkcje waluty, za którą możemy kupować nowy sprzęt i wzywać posiłki. Cały proces jest bardzo prosty i został przez twórców nazwany Destruction-on-Demand.

Oprócz singla gra oferuje też multiplayer. Jest to zarówno kooperacja dla dwóch osób na jednej konsoli oraz rywalizacja dla ośmiu, w której dwie drużyny walczą o przejęcie strategicznych punktów na mapie (map jest kilkanaście, część była udostępniona jako dlc).

Wideo - The Outfit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper