The Last Kids on Earth and the Staff of Doom

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Stage Clear Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.06.2021
Europa:
04.06.2021
Producent:
Stage Clear Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.06.2021
Europa:
04.06.2021

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom - opis gry

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom to gra akcji wyprodukowana przez Stage Clear Studios i wydana przez Outright Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie serii ilustrowanych książek autorstwa Maxa Bralliera.

Fabuła - The Last Kids on Earth and the Staff of Doom

Gra, podobnie jak książki, rozgrywa się w świecie przeżywającym apokalipsę zombie, przy czym jest to wizja z całkiem dużym przymrużeniem oka. Historia skupia się na czwórce nastolatków i nie jest ona adaptacją książek, tylko zupełnie nową opowieścią. Tym razem na barki Jake’a Sullivana i jego przyjaciół spadnie zadanie niedopuszczenia do odnalezienia przez królową Malondre wszystkich części tytułowej Laski Zagłady mogącej posłużyć do przyzwania Niszczyciela Światów.

Rozgrywka - The Last Kids on Earth and the Staff of Doom

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom to gra action-RPG z rzutem izometrycznym. Akcja rozgrywa się w mieście o nazwie Wakefield (gdzie rozgrywa się także akcja książek), a gra ma strukturę questową, co oznacza, że nasze poczynania sprowadzają się do wykonywania zadań wszelkiej maści - zarówno tych popychających fabułę do przodu, jak i opcjonalnych. Te pierwsze sprowadzają się najczęściej do eliminowania potworów, te drugie na wykonywaniu zleceń dla różnych NPC-ów (wśród  nich natrafić możemy na książkowe postacie). Jeśli sytuacja tego wymaga, możemy przełączać się między czwórką bohaterów w wyznaczonych do tego miejscach. Nasi podopieczni różnią się pod względem umiejętności i wyposażenia.

Za wykonywania kolejnych zadań nagradzani jesteśmy punktami doświadczeniami i przydatnymi przedmiotami. Te drugie można również pozyskiwać w ramach poszukiwania skarbów do czego zalicza się eksploracja mini-dungeonów.

Gra posiada multiplayer.

Wideo - The Last Kids on Earth and the Staff of Doom

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper