Tenkai Knights: Brave Battle

Tenkai Knights: Brave Battle

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.09.2014
Europa:
26.09.2014
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.09.2014
Europa:
26.09.2014

Tenkai Knights: Brave Battle - opis gry

Tenkai Knights: Brave Battle to gra zręcznościowa (z naciskiem na akcję) wyprodukowana i wydana przez Bandai Namco. Produkcja ukazała się na 3DS-ie i bazowała na kanadyjsko-japońskim serialu animowanym o tym samym tytule.

Fabuła - Tenkai Knights: Brave Battle

Dalsza część tekstu pod wideo

Tenkai Knights opowiada historię czterech chłopców, którzy pewnego dnia odwiedzają sklep z antykami i w wyniku serii wypadków trafiają na planetę Quarton zamieszkaną przez roboty. Bohaterowie stają się na miejscu tytułowymi rycerzami, a ich zadaniem staję się powstrzymanie Lorda Viliusa i jego sił zagrażających wspomnianemu światu.

Rozgrywka - Tenkai Knights: Brave Battle

Tenkai Knights to scrollowana gra zręcznościowa. Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest pokonywanie przeciwników, którzy pojawiają się na zamkniętych planszach. Ot, cała filozofia. Zaciukani oponenci pozostawiają po sobie różne graty, a te możemy wykorzystać do rozbudowywania potencjału bojowego ‘rycerzy’ pomiędzy kolejnymi poziomami. W trakcie zmagań możemy znaleźć też inne przedmioty posiadające funkcję power-upów (np. eliminujących nieprzyjaciół będących w zasięgu wzroku) oraz używać specjalnych ataków dostępnych po napełnieniu specjalnego wskaźnika. Od czasu do czasu gra wchodzi w tryb “Titan Mode”. Nasz podopieczny rośnie wówczas do znacznie większych rozmiarów, ale jednocześnie przeciwnicy atakują z większym ferworem, co podnosi nieco stopień trudności.

Poza trybem dla jednego gracza gra oferuje również multiplayer. Razem ze znajomym możemy dzięki niemu rywalizować (także w Titan Mode) albo kooperować próbując razem wykonać stawiane przed nami wytyczne. Co warto przy tej okazji dodać, umiejętności poszczególnych rycerzy nieco się od siebie różnią

Wideo - Tenkai Knights: Brave Battle

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper