Heroes of Ruin

Heroes of Ruin

6,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
n-Space
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.06.2012
Europa:
15.06.2012
Producent:
n-Space
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.06.2012
Europa:
15.06.2012

Heroes of Ruin - opis gry

Heroes of Ruin to gra action-RPG wyprodukowana przez amerykańskie studio n-Space i wydana przez Square Enix na 3DS-a. Pod względem rozgrywki tytuł przypominał popularną serię Diablo autorstwa Blizzard Entertainment.

Akcja gry toczy się w fantastycznej krainie, która przez setki lat była pustoszona przez wielką wojnę. W końcu do jej końca doprowadza grupa tzw. Lordów, którym udaje się stworzyć kruchy pokój. Niestety, jeden z nich, Ataraxis rządzący miastem Nexus, zaczyna mieć się bardzo kiepsko z powodu rzuconej nań klątwy. Zostaje wyznaczona nagroda - ten, który zdobędzie lekarstwo może liczyć na nieprzebrane skarby. Do wyzwania staje grupa czterech najemników. W jej skład wchodzi czarodziejka oraz trzech wojowników posługujących się kolejno bronią palną, mieczami i pięściami.

 

Heroes of Ruin to dungeon crawler z bardziej zręcznościowym systemem walki. Struktura gry opiera się na wykonywaniu questów, do których dostęp otrzymujemy w Nexus, głównym mieście pełniącym również funkcję bazy wypadowej. Każda z dostępnych tu postaci posiada unikalną dla siebie profesję, a co z tym idzie umiejętności. Z czasem, to znaczy wraz z kolejnymi wygranymi potyczkami, otrzymujemy doświadczenie pozwalające dodatkowo rozwijać potencjał bojowy podopiecznego o kolejne przydatne zdolności.

 

Gra duży nacisk kładzie na funkcje sieciowe. Twórcy dali nam możliwość dołączania do drużyn innych oraz organizowania własnych wypraw. Z pozostałymi graczami mamy możliwość komunikowania się poprzez chat głosowy. Questy, które można podejmować z innymi, były rozprowadzane jako dlc przez jakiś czas po premierze.

 

Oprócz tego istnieje też możliwość handlowania z innymi graczami.

Wideo - Heroes of Ruin

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper