Tekken Tag Tournament

Tekken Tag Tournament

8,5
246 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
42 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.03.2000
Europa:
24.11.2000
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
42 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.03.2000
Europa:
24.11.2000

Tekken Tag Tournament - opis gry

Tekken Tag Tournament to kolejna odsłona serii bijatyk wydawanych przez firmę Namco. Gra trafiła na PlayStation 2 w 2000 roku i wprowadziła wiele zmian względem swoich poprzedniczek.

Tekken Tag Tournament wprowadził do serii rozwiązanie, które nie znalazło się w żadnej "kanonicznej" odsłonie tego cyklu. W grze zabrakło warstwy fabularnej, jednak po zakończeniu zabawy w trybie Arcade gracz może obejrzeć indywidualne zakończenie dla wybranego zawodnika. System "Tag" stanowi wizytówkę tego tytułu - pozwala bowiem na wybranie dwóch postaci, pomiędzy którymi można się przełączać w trakcie rozgrywki. Walka kończy się w momencie, w którym pasek życia jednej z nich zostanie całkowicie opróżniony.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Gracz może bawić się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomych. TTT umożliwia wspólną rozgrywkę dla maksymalnie czterech osób, podzielonych na dwie drużyny. Oprócz tego w grze znalazł się też tak zwany "Tekken Bowl", czyli kręgle. Każdy z oddanych do dyspozycji graczy zawodników dysponuje indywidualnymi zdolnościami, a tylko sprawne nimi żonglowanie jest w stanie zapewnić zwycięstwo.

 

Do premiery Tekken 6, Tekken Tag Tournament był największą odsłoną serii pod względem ilości dostępnych zawodników. W grze znaleźli się wszyscy bohaterowie, którzy wystąpili w dotychczasowych częściach cyklu. Namco zaimplementowało również klasyczne dla serii warianty rozgrywki, takie jak Time Attack oraz Survival, a także Theater Mode oraz Gallery Mode (w których możemy oglądać rozmaite materiały).

Wideo - Tekken Tag Tournament

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper