Dragon Ball Z: Budokai 3

Dragon Ball Z: Budokai 3

8,1
53 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Dimps
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2004
Europa:
19.11.2004
Producent:
Dimps
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2004
Europa:
19.11.2004

Dragon Ball Z: Budokai 3 - opis gry

Dragon Ball Z: Budokai 3 to trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez japońskie studio Dimps i wydana przez Atari. W odróżnieniu od poprzednich dwóch części ‘trójka’ ukazała się tylko na PlayStation 2. Gra, co warto dodać, choć bazuje na “Z-ce”, wprowadziła też postacie z innych serii.

Gra, podobnie jak ‘dwójka’, pozwala rozegrać wszystkie istotne wydarzenia począwszy od sagi Saiyan, a skończywszy na starciu z Buu. Twórcy skupili się na przedstawieniu całej Z-tki, ale nie omieszkali tym razem wprowadzić także postaci z pierwszej serii i z GT. Łącznie do naszej dyspozycji oddano ponad czterdziestu zawodników, choć nie wszyscy są dostępni od początku.

 

System walki nie uległ drastycznym zmianom, ale tych mimo wszystko nie zabrakło. Zawodnicy oprócz zwykłych ciosów posiadają też umiejętności bazujące na energii Ki, których użycie reguluje specjalny wskaźnik znajdujący się pod paskiem energii. Podobnie jak w ‘dwójce’, wracają kapsułki zawierające specjalne techniki, dzięki którym możemy modyfikować zdolności podopiecznego. Nowością w Budokai 3 jest możliwość zakończenia kombinacji ciosów potężnym, efektownym uderzeniem, a także teleportacji pozwalającej przechytrzyć oponenta. Sprawia to, iż pojedynki są o wiele bardziej efektowne i przypominają te z anime. W grze pojawiają się też transformacje. Niektóre postacie mogą zmienić formę, dzięki czemu są szybsze, silniejsze i zyskują dostęp do jeszcze lepszych technik.

 

Budokai 3 oferuje kilka podstawowych wariantów zabawy. Najważniejszy to Dragon Universe, tryb fabularny, w którym możemy odblokować dodatkowo bonusową zawartość, World Tournament, gdzie bierzemy udział w turnieju i za wygraną kasę możemy kupować kapsułki z nowymi umiejętnościami, Training, tryb służący do szlifowania umiejętności, oraz Dueling, szybka bitka ze znajomym lub konsolą.

Wideo - Dragon Ball Z: Budokai 3

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper