Rocky Balboa

Rocky Balboa

6,3
9 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Fiction
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.01.2007
Europa:
26.01.2007
Polska:
06.07.2007
Producent:
Digital Fiction
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.01.2007
Europa:
26.01.2007
Polska:
06.07.2007

Rocky Balboa - opis gry

Rocky Balboa to bijatyka z podgatunku boksu, wydana przez Ubisoft na konsolę PlayStation Portable 26 stycznia 2007. Gra jest w pełni wzorowana na filmowym odpowiedniku pod tym samym tytułem.

W grze zaimplementowano kilka różnych trybów rozgrywki, a walki w nich są przeplatane wstawkami prosto z oryginalnych filmów z Rockym. Skompilowano tutaj wszystkie główne postaci z sześciu części filmu. Gracz spotka między innymi takich osobników jak Clubber Lang, Ivan Drago i Tommy Gunn, którymi także będzie mógł zagrać podczas walk z innym graczem bądź CPU. Do wyboru jest w sumie 27 postaci, a wśród nich jest kilka wersji tytułowego bohatera różniących się między sobą wyglądem jak i statystykami. Nie jest to jedyna zróżnicowana postać, bowiem także Appolo Creed i kilku innych fighterów posiadają kilka alternatywnych wersji. Oddano nam także do dyspozycji 18 aren, które pojawiły się w filmach.

 
Ciekawym trybem zabawy jest Historical Fights, gdzie zaczynamy grę od pierwszej części Rocky'ego, a wraz z postępami czekają nas walki z kolejnych odsłon filmu. W Mickey's Corner możemy przejść trening pod okiem filmowego trenera głównego bohatera. Fast Lane natomiast jest stworzony do szybkich walk, gdzie gracz wybiera zadanie i próbuje je wykonać, pokonując oponenta w określonym czasie, a czasami pod wyznaczonymi warunkami.
 
Gra oferuje bezprzewodową zabawę dla dwóch graczy, którzy mogą wybrać dowolną odblokowaną postać i arenę. Rocky Balboa nie zyskał aprobaty wśród recenzentów na świecie i zarobił na miano gry bardzo przeciętnej.

Wideo - Rocky Balboa

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper