TEPPEN

TEPPEN

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GungHo Online Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karciana
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.07.2019
Europa:
04.07.2019
Producent:
GungHo Online Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karciana
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.07.2019
Europa:
04.07.2019

TEPPEN - opis gry

TEPPEN to karcianka wyprodukowana i wydana przez japońską firmę GungHo Entertainment. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych z systemami iOS oraz Android. W grze występowały postacie z popularnych serii Capcomu.

TEPPEN to karcianka, w której zaimplementowano zarówno elementy real-time, jak i te z turowych systemów walki. W produkcji uraczymy różne postacie z popularnych serii Capcomu. Pojawiają się w niej twarze znane np. ze Street Fightera, Monster Huntera, Resident Evil, Devil May Cry czy Mega Man X. Dostępny jest zarówno tryb singlowy, w którym każdy bohater/bohaterka ma swoją historyjkę (ich przechodzenie pozwala odblokować postacie do multiplayera), oraz tryb wieloosobowy.

Podczas rozgrywki mamy możliwość korzystania z rozmaitych kart. Istnieją ich dwa rodzaje, które umieszczamy w trzech liniach. Ten pierwszy to postacie (bohaterowie lub standardowe jednostki), a drugi - umiejętności. Umieszczając kartę z postacią na swojej pozycji będzie ona nieprzerwania (dopóki nie zostanie zniszczona) atakowała to, co znajduje się bezpośrednio przed nią - tzn. kartę położoną przez rywala lub bezpośrednio jego postać. Każda karta posiada parametr informujący o sile ataku i wytrzymałości, a ataki można kontrować. Użycie karty zużywa też punkty MP, które regenerują się automatycznie z czasem.

Użycie karty z umiejętnością wiąże się natomiast z jakimś efektem, np. zregenerowaniem energii. Z drugiej jednak strony działanie umiejętności da się skontrować używając lepszej karty. Dlatego jeśli właściwie zareagujemy, będziemy mogli np. sprawić, że rywal nie wyliże się z ran. 

Z czasem nabijamy też wskaźnik AP. Gdy nam się to uda, nasza postać będzie mogła odpalić widowiskowy atak specjalny. 

Wideo - TEPPEN

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper