Syndicate (2012)

Syndicate (2012)

6,8
90 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.4
PS3 6.7
X360 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Starbreeze
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
11.5 godzin
Liczba graczy:
4
Premiery
Świat:
21.02.2012
Europa:
24.02.2012
Polska:
24.02.2012
Producent:
Starbreeze
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
11.5 godzin
Liczba graczy:
4
Premiery
Świat:
21.02.2012
Europa:
24.02.2012
Polska:
24.02.2012

Recenzja redakcji

Recenzja: Syndicate (PS3)
7.0
Recenzja: Syndicate (PS3)

Syndicate (2012) - opis gry

Syndicate jest strzelaniną z widokiem z oczu bohatera, stworzoną przez Starbreeze Studios i wydaną przez Electronic Arts w lutym 2012 roku na PlayStation 3, Xboksy 360 oraz komputery osobiste. Produkcja Starbreeze jest rebootem serii Syndicate, za którą odpowiadało studio Bullfrog Productions. Pod względem wyglądu świata oraz tematyki gra EA mocno przypomina tytuły z cyklu Deus Ex.

Akcja Syndicate ma miejsce w 2069 roku. Jako funkcjonariusz najwyższego poziomu Miles Kilo zostajemy oddelegowani do najbardziej wymagających zadań, gdzie tradycyjne środki są niewystarczające bądź dawno zawiodły, a stawka zbyt wysoka, aby korporacja EuroCorp (pracodawca Milesa) mogła odpuścić. Kilo jest największą nadzieją, chlubą i zarazem zabójczą tajną bronią EuroCorpu w walce z konkurencją.

Dalsza część tekstu pod wideo


W tym świecie przyszłość należy do NICH - wszechpotężnych, bezlitosnych oraz mściwych Syndykatów. Wprowadzając na szeroką skalę specjalnie bio-wszczepy kontrolują większość społeczeństwa, przejęły rolę rządów, policji oraz poborców podatkowych kpiąc ze sprawiedliwości, lekceważąc moralność, a wielbiąc wyłącznie. władzę. Miles Kilo jest wszechstronnym narzędziem, pozwalającym włodarzom cieszyć się przywilejami Bogów, zaś zdrada oznacza wyrok śmierci...

 

Mimo że gatunkowo Syndicate jest shooterem FPP, to twórcom udało się urozmaicić gameplay o pewien istotny element - chip DART-6, wszczepiony do ciała Kilo. To z pozoru małe, lecz śmiertelnie niebezpieczne narzędzie pozwala graczowi robić wiele ciekawych rzeczy. Możemy dla przykładu przejąć kontrolę nad wszczepem naszego wroga, co doprowadzi go do obłędu i samozniszczenia. Innym rozwiązaniem jest zmuszenie przeciwnika do przystania do nas i zniszczenia dawnych kolegów. Ostatnią ważną funkcją jest specjalny tryb widzenia, dzięki któremu dostrzeżemy przeciwników niedwidzialnych dla ludzkiego oka. Wrogowie nie dają łatwo za wygraną, chowając się za osłony, przeskakując z jednego punktu ostrzału do drugiego. Potrafią też współpracować czy niespodziewanie rzucić granat za osłonę. Mocnym punktem Syndicate jest tryb kooperacji online, gdzie kluczem do sukcesu jest odpowiednia współpraca pomiędzy członkami drużyny.

 

Graficznie Syndicate prezentuje się bardzo dobrze - lokacje, szczególnie na zewnątrz, są ładne, a duże wrażenie potrafi zrobić oświetlenie. Odpowiednią atmosferę budują świetnie zrealizowane dialogi oraz kilka dobrych punkowych utworów przygrywających w trakcie rozgrywki.

Wideo - Syndicate (2012)

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper