Swords & Soldiers II

Swords & Soldiers II

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

Wii U -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ronimo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.05.2015
Europa:
21.05.2015
Producent:
Ronimo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.05.2015
Europa:
21.05.2015

Swords & Soldiers II - opis gry

Swords & Soldiers II to dwuwymiarowa gra strategiczna wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Ronimo Games. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Wii U, gdzie był dostępny w cyfrowej dystrybucji.

Swords & Soldiers II to kontynuacja oryginalnej gry strategicznej, która ukazała się kilka lat wcześniej na różnych platformach. ‘Dwójka’ bazuje na podobnych rozwiązaniach, chociaż tu i ówdzie twórcy wprowadzili też zupełnie nowe patenty. Inna jest tym razem struktura gry. W sequelu, podobnie jak w pierwowzorze, pojawiają się trzy frakcje. Do wikingów (znanych z poprzednika) dołączają też demony i Persowie. Zamiast jednak trzech kampanii i łącznie trzydziestu misji tutaj mamy piętnaście misji, jedną dużą kampanię oraz rozmaite zadania opcjonalne. W jej trakcie historię śledzimy przede wszystkim z perspektywy wikingów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka w produkcji Ronimo Games znacząco odbiega od tego, co znać możemy z innych strategii czasu rzeczywistego. Swords & Soldiers II to gra dwuwymiarowa, w której nie mamy bezpośredniej kontroli nad naszymi wojskami. Zamiast tego podejmujemy decyzje na bieżąco: posyłamy posiłki, upgrade’ujemy jednostki, aktywujemy zdolności, wznosimy obiekty itd. Każdą z dostępnych frakcji gra się inaczej - dysponują one innymi jednostkami, sposobami pozyskiwania surowców i pieniędzy, atakami itd. W zależności od tego, jak nam poszło, jesteśmy oceniani. Maksymalnie można zgarnąć trzy medale. Każda misja oprócz podstawowej wytycznej posiada też opcjonalną, której zaliczenie wpływa na otrzymaną notę.

Oprócz singlowej kampanii Swords & Soldiers II oferuje też multiplayer dla maksymalnie dwóch osób. Gracze mogą budować swoje armie i wystawiać je do walki. Grać można jednak tylko w trybie lokalnym (brak opcji grania przez sieć).

Wideo - Swords & Soldiers II

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper