Swim Out

Swim Out

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
XONE -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Lozange Lab
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
14.09.2017
Europa:
14.09.2017
Producent:
Lozange Lab
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
14.09.2017
Europa:
14.09.2017

Swim Out - opis gry

Swim Out to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Lozange Lab. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych (Android, iOS), komputerach osobistych oraz konsolach Nintendo Switch i Xbox One.

Rozgrywka - Swim Out

Dalsza część tekstu pod wideo

Swim Out to gra logiczna, w której przejmujemy kontrolę nad pływakiem próbującym wydostać się z basenu. Basen jest planszą pokrytą kwadratowymi polami, po których poruszamy się my i obecne na planszy przeszkadzajki, jak chociażby inni pływacy z czerwonymi czepkami na głowie. Rozgrywkę śledzimy z perspektywy lotu ptaka i jest ona de facto turowa, bowiem po wykonaniu ruchu przez naszego podopiecznego swój ruch wykonują również inne obiekty. Podczas zmagań ważne jest (niczym w szachach) planowanie większej liczby ruchów naprzód i analizowanie po jakich ścieżkach poruszają się ‘przeszkody’.

Na przejście czeka tu siedem rozdziałów, a każdy rozdział to pewna liczba leveli i motyw tematyczny. Wszystkich jest ponad setka. Oczywiście wraz z postępami stopień trudności wzrasta, a do formuły rozgrywki zostają wprowadzone nowe elementy, które ją urozmaicają (i utrudniają). Są to nie tylko coraz bardziej wymagające przeszkadzajki, ale również obiekty, z którymi można wejść w interakcję, na przykład pistolety na wodę czy kajaki. Samych przeszkód, czyli przeszkadzających nam pływaków, jest dwanaście rodzajów. Różnią się oni zachowaniem podczas pływania, co należy mieć na względzie w trakcie zabawy.

Poza wspomnianą ponad setką wyzwań Swim Out nie oferuje dodatkowych wariantów rozgrywki.

Wideo - Swim Out

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper