Sushi Academy

Sushi Academy

1,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 1.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DTP Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
21.11.2008
Europa:
21.11.2008
Polska:
21.11.2008
Producent:
DTP Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
21.11.2008
Europa:
21.11.2008
Polska:
21.11.2008

Sushi Academy - opis gry

Sushi Academy to gra zręcznościowa wyprodukowana przez DTP Entertainment i wydana przez City Interactive. Tytuł ukazał się tylko na przenośnej konsoli Nintendo DS.

Rozgrywka - Sushi Academy

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja DTP Entertainment/City Interactive przypomina bardzo serię Cooking Mama, która święciła sukcesy na przenośnej konsoli Nintendo i wydeptała ścieżkę innym grom bazującym na podobnym pomyśle. Podobnie jest właśnie z Sushi Academy. O ile kulinarna tematyka poruszana przez Cooking Mama była, można powiedzieć, szersza, o tyle tutaj ograniczamy się do przyrządzania różnych rodzajów sushi (jest ich ponad trzydzieści).

Sushi Academy nie posiada żadnej fabuły, daje nam wytyczną: jako początkujący kucharz terminujemy pod okiem mistrza sushi. Rozgrywka polega na przyrządzaniu kolejnych, coraz bardziej skomplikowanych posiłków. Proces składa się z różnych czynności/minigierek, które robią użytek z funkcji konsoli: krojenia, dobierania składników, smażenia, dbania o dekoracje/warstwę estetyczną itd. Na koniec gotowania jesteśmy zaś oceniani, otrzymując ten lub inny medal za trud.

Poza głównym trybem, w którym uczymy się rzemiosła, gra oferuje też atrakcję w postać specjalnej encyklopedii zwanej “sushipedia”. Zawiera ona szereg informacji o posiłkach, sposobie ich przyrządzania (co można wykorzystać u siebie w domu podczas gotowania), kulturze, etykiecie itd.

Sushi Academy nie posiada trybu multiplayer ani nie robi żadnego użytku z funkcji Wi-Fi.

Wideo - Sushi Academy

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper