Super Punch Patrol

Super Punch Patrol

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Horberg Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2020
Europa:
17.09.2020
Producent:
Horberg Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2020
Europa:
17.09.2020

Super Punch Patrol - opis gry

Super Punch Patrol to chodzona bijatyka wyprodukowana przez Horberg Productions (twórcę serii Gunman Clive). Tytuł ukazał się na Nintendo Switch. Jego produkcja odbywała się podczas kwarantanny.

Fabuła - Super Punch Control

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra Hoberg Productions, podobnie jak inne tytuły reprezentujące ten sam gatunek, nie stawia dużego nacisku na fabułę. Historia koncentruje się na szefie policji Andersie Punchu, który wraz z dwójką swoich towarzyszy usiłuje powstrzymać wzrastającą na ulicach falę zbrodni.

Rozgrywka - Super Punch Control

Super Punch Patrol to chodzona bijatyka inspirowana klasykami gatunku w rodzaju Final Fight czy Streets of Rage. Do wyboru mamy trzy postacie, które różnią się nieco cechami i właściwościami. Jedna jest szybka, ale słabsza fizycznie, druga na odwrót, a trzecia najbardziej zrównoważona.

Podopieczni dysponują wachlarzem podstawowych umiejętności: ciosem pięścią, kopniakami, atakami z powietrza, dashem oraz zdolnością specjalną, której odpalenie pozbawia nas jednak części energii. Stopień trudności jest przy tym dość wysoki (choć do wyboru jest ich kilka): nie tylko musimy zważać na przeciwników, ale też rozprawiać się z nimi wystarczająco szybko, gdyż na przejście planszy mamy wyznaczony limit czasu. Co więcej, po wpadce cofamy się na początek lokacji.

Same levele są natomiast zróżnicowane pod względem estetyki i przeważnie składają się z kilku pomniejszych stref. Od czasu do czasu urozmaicają też one nasze zmagania modyfikując schemat rozgrywki. Dla przykładu w jednej lokacji jeździmy na deskorolkach.

Super Punch Patrol posiada tryb multiplayer dla dwóch osób (kooperacja).

Wideo - Super Punch Patrol

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper