Bystry jak...

Bystry jak...

7,1
30 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
XDev Europe
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
23.10.2012
Europa:
31.10.2012
Polska:
31.10.2012
Producent:
XDev Europe
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
23.10.2012
Europa:
31.10.2012
Polska:
31.10.2012

Recenzja redakcji

Recenzja: Smart As... (PSV)
7.0
Recenzja: Smart As... (PSV)

Bystry jak... - opis gry

Smart As... (znana w Polsce jako Bystry Jak...) to produkcja wydana w 2012 roku na PlayStation Vita, która staje w szranki ze znaną z konsoli Nintendo DS serii Dr Kawashiima Brain Training. Przed umysłami graczy stawiane są tutaj wyzwania, które mają zaprezentować im poziom ich błyskotliwości.

W Smart As... dostępne są dwa tryby. Pierwszym jest codzienny trening, w którym każdego dnia otrzymujemy cztery łamigłówki do rozwiązania. Twórcy skupili się na zadaniach z takich kategorii, jak język, obserwacja, logika oraz arytmetyka. Po wykonaniu przypadającej na każdy dzień porcji ćwiczeń, gra wyświetla specjalne podsumowanie, które poddaje ocenie funkcjonalność mózgu gracza w danym dniu. Co ciekawe, w miarę postępów w zabawie, można przeczytać rozmaite ciekawostki, które nie tylko stanowią urozmaicenie, lecz także pozwalają zajrzeć w statystyki stworzone przez inne osoby.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oprócz tego na sprawdzenie czeka zestaw dowolnych zadań (które wymagają wcześniejszego odblokowania w codziennym treningu), a każde z nich posiada cztery poziomy trudności. W Bystry jak... dostępne są także sieciowe rankingi wprowadzające do zabawy pewną dozę rywalizacji oraz wsparcie dla opcji near, które pozwala na porównywanie wyników z tymi, jakie osiągnęły na przykład mijane przez nas na ulicy osoby. Całość została doprawiona prostą, ale przejrzystą oprawą graficzną.

Produkcja została wydana w pełnej, polskiej wersji językowej. Rolę narratora pełni Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru, a zadania zostały dostosowane do specyfiki polskich odbiorców (dotyczy to przede wszystkim łamigłówek językowych).

Wideo - Bystry jak...

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper