Super Dodgeball Beats

Super Dodgeball Beats

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
FinalBoss Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
12.09.2019
Europa:
12.09.2019
Producent:
FinalBoss Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
12.09.2019
Europa:
12.09.2019

Super Dodgeball Beats - opis gry

Super Dodgeball Beats to gra muzyczna/rytmiczna wyprodukowana przez studio FinalBoss Games i wydana przez PlayStack. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Choć tytuł gry sugeruje, że mamy do czynienia ze zbijakiem, nazywanym też zabawą w dwa ognie, w rzeczywistości produkcja studia FinalBoss Games nie jest grą sportową, tylko muzyczną/rytmiczną, choć zbijak jest tu oczywiście głównym motywem spajającym rozgrywkę i założenia.

Fabuła, jeśli tak to można nazwać, ma tu charakter pretekstowy, pozwalając nam przejąć kontrolę nad drużyną żółtodziobów, która startuje w coraz bardziej prestiżowych zawodach zbijaka. Rozgrywka to prosta gra rytmiczna. W naszej drużynie znajdują się czwórka zawodników, a każdy z nich przypisany jest do jakiegoś przycisku kontrolera. Gdy wokół postaci pojawia się np. zacieśniający pierścień, musimy wykonać odpowiednią czynność. Generalnie w Super Dodgeball Beat są trzy, wymagając od nas wciśnięcia przycisku, przytrzymania go lub wychylenia gałki.

Jeśli dobrze nam idzie, możemy skorzystać z jakiegoś power-upa, np. przesłonić przeciwnikowi część ekranu. Z drugiej strony nasi rywale mogą robić to samo, utrudniając nam życie.

Gra oferuje dość standardowe warianty rozgrywki. Najważniejsze są mistrzostwa, gdzie czekają na nas trzy stopniowo coraz bardziej wymagające turnieje, w trakcie których mierzymy się z wieloma barwnymi postaciami (robotami, dinozaurami, wojownikami ninja etc.), a mecze urozmaicają przerywniki inspirowane japońskimi komiksami. O ile przejście pierwszego nie powinno sprawiać zbyt wielu problemów, trzeci zawiesza już poprzeczkę znacznie wyżej. Poza tym dostępny jest także Tutorial, w którym możemy szlifować umiejętności wybierając dowolny utwór, a także multiplayer dla dwóch osób, w którym skorzystać można z odblokowanej gdzie indziej zawartości (jak chociażby nowych zawodników). 

Wideo - Super Dodgeball Beats

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper