Summertime Madness

Summertime Madness

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DP Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
17.06.2021
Europa:
17.06.2021
Producent:
DP Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
17.06.2021
Europa:
17.06.2021

Summertime Madness - opis gry

Summertime Madness to gra logiczno-przygodowa wyprodukowana przez studio DP Games i wydana przez Sometimes You. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Summertime Madness

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja rozgrywa się w latach 40. XX wieku w Pradze. Końca dobiega właśnie II wojna światowa. Opowiedziana w grze historia koncentruje się na malarzu odludku, który pragnąc uciec przed traumami wojny zawiera pakt z diabłem, po czym zostaje uwięziony w świecie swojego własnego obrazu. Naszym zadaniem jest mu pomóc się z niego wydostać. Ma na to zaledwie kilka godzin.

Rozgrywka - Summertime Madness

Podczas rozgrywki wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Nasz podopieczny odwiedza świat ze swoich obrazów, z którego musi uciec w wyznaczonym czasie, by nie zostać uwięzionym na zawsze. Summertime Madness oferuje trzy warianty rozgrywki: Explorer, w którym nie ogranicza nas limit czasu, Classic, w którym na przejście gry mamy sześć godzin, oraz Advance, gdzie ten czas wynosi trzy godziny. Dodać jednak należy, że wydarzenia ukazane w grze nie rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Zamiast tego pętla zaciska nam się na szyi po każdym użyciu podpowiedzi.

Świat, które odwiedzamy, bywają mocno abstrakcyjne, a co z tym idzie takie bywają również łamigłówki. Użycie podpowiedzi w wielu sytuacjach może być więc niezbędne. Przykładowe zagadki polegają np. na otwarciu bram w odpowiedniej kolejności, a następnie przestawieniu obiektów, co pozwoli dotrzeć do wyżej położonego miejsca z kotwicą, której zrzucenie sprawi z kolei, iż wody wyłoni się wieża.

Rozgrywkę urozmaicają znajdźki. Są wśród nich obrazy, motyle, instrumenty muzyczne i graffiti.

Wideo - Summertime Madness

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper