SturmFront – The Mutant War: Ubel Edition

SturmFront – The Mutant War: Ubel Edition

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 9.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Andrade Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
11.08.2017
Europa:
11.08.2017
Producent:
Andrade Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
11.08.2017
Europa:
11.08.2017

SturmFront – The Mutant War: Ubel Edition - opis gry

SturmFront – The Mutant War: Ubel Edition to strzelanina wyprodukowana przez studio Andrade Games i wydana przez Red Art Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - SturmFront – The Mutant War: Ubel Edition

Akcja SturmFront rozgrywa się w alternatywnych latach 80. XX wieku. Cywilizacja zostaje zniszczona, a ludzkość przetrzebiona w wyniku wielkiej katastrofy, do której przyłożyła rękę. Apokalipsa ma jeszcze jedną konsekwencję - powstaje nowy gatunek żywych istot, mutanci, nad którymi ludzie nie mają kontroli. Nadzieją na uratowanie świata jest eksperyment niejakiego doktora Hartmutha Griesgrama. Owocem jego długich starań jest cyborg model SturmFront - ostatnia deska ratunku dla świata. 

Rozgrywka - SturmFront – The Mutant War: Ubel Edition

Pod względem rozgrywki produkcja Andrade Games nawiązuje do klasyki ze starszych sprzętów, np. do Ikari Warriors. Mamy tu do czynienia ze strzelaniną, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Podczas zmagań korzystamy z obu gałek kontrolera - jedna służy do poruszania, druga do celowana. Oprócz tego do dyspozycji mamy również dwa rodzaje broni - podstawową i dodatkową (odpowiadają za nie inne przyciski).

Założenia zabawy są proste. Podczas zmagań suniemy przed siebie rozprawiając się z przeważającymi siłami wroga. SturmFront czerpie wzorce ze strzelanek typu bullet hell, w których niezliczona liczba pocisków niemalże całkowicie zasłania to, co dzieje się na ekranie. Stopień trudności jest w związku z tym dość wysoki, tym bardziej że główny bohater ginie po zaledwie trzech kontaktach z nieprzyjaciółmi.

Nasz podopieczny może korzystać z różnych broni. Jego podstawowa giwera posiada nieograniczoną ilość amunicji, w tych znalezionych z kolei amunicja się zużywa.

Gra nie stawia szczególnego nacisku na fabułę, choć twórcy nie zapomnieli o tym aspekcie. Przebijając się przez kolejne plansze odnajdujemy znajdźki w postaci czaszek, które dostarczają dodatkowe informacji o tutejszym uniwersum. 

Wideo - SturmFront – The Mutant War: Ubel Edition

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper