Stuntman: Ignition

Stuntman: Ignition

5,4
21 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.6
X360 6.0
PS2 4.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Paradigm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
08.11.2007
Producent:
Paradigm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
08.11.2007

Stuntman: Ignition - opis gry

Stuntman: Ignition to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w postać pracującego przy kręceniu filmów kaskadera samochodowego. Ignition to następca Stuntmana wyprodukowanego przez studio Reflections, choć za kontynuację odpowiadał już inny developer - Paradigm Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, PlayStation 3 i Xboxa 360.

Stuntman: Ignition nie kręci się wokół jakiegoś konkretnego wątku fabularnego. Kaskader, w którego buty wchodzimy, bierze udział przy kręceniu sześciu efekciarskich filmów. Są to Aftershock, film katastroficzny, A Whoopin' and a Hollerin' II, komedia parodiująca The Dukes of Hazzard, Strike Force Omega, film wojenny, Overdrive, kryminał rozgrywający się w latach 70-ych, Never Kill Me Again, kolejna parodia, ale tym razem Jamesa Bonda, oraz Night Avenger - obraz z superbohaterem udającym Batmana.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W każdym filmie musimy zagrać sześć scen, a konkretnie - spełnić życzenia reżysera. Wykonując różne efektowne akcje nabijamy licznik punktów, a wynik możemy poprawić jeśli pomiędzy kolejnymi wytycznymi wykręcimy kolejne ‘sztuczki’ łącząc to wszystko w swego rodzaju combo/chain. Pod koniec poziomu jesteśmy oceniani gwiazdkami (w skali od jeden do pięciu), a te wyrabiają nam rangę.

 

Poziom trudności został trochę obniżony względem oryginału, który bynajmniej nie patyczkował się z graczami. W Ignition zaimplementowano system “strike’ów”. Jeśli wykonamy jakąś czynność nie pomyśli reżysera tracimy “strike” i jeśli stracimy je wszystkie scenę musimy zaczynać od nowa. Mniej wyrobione osoby mogą włączyć Easy Mode, gdzie margines błędu jest większy, chociaż zdobycz punktowa jest potem dzielona na pół.

 

Gra posiada tryb multiplayer. Do wyboru są w nim dwa warianty zabawy - tradycyjny wyścig i pojedynek polegający na wykręceniu jak najlepszych akcji.

Wideo - Stuntman: Ignition

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper