Star Trek Online

Star Trek Online

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 6.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cryptic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
02.02.2010
Europa:
02.02.2010
Producent:
Cryptic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
02.02.2010
Europa:
02.02.2010

Star Trek Online - opis gry

Star Trek Online to wielkie MMORPG przygotowane przez deweloperów z Cryptic Studios. Autorzy mają spore doświadczenie w kreowaniu gier z tego gatunku, ponieważ wcześniej stworzyli między innymi City of Heroes. 

Fabuła - Star Trek Online

Akcja Star Trek Online rozgrywa w 2409 roku, trzydzieści lat po wydarzeniach ukazanych w pełnometrażowym filmie Star Trek: Nemesis. Punktem wyjścia dla opowiedzianej tu fabuły jest rozsypanie się rozejmu między Federacją a imperium klingońskim. Gra pozwala nam stworzyć własną postać, która należy do jednej z frakcji tutejszego uniwersum. Każda z nich stara się lawirować w nowej rzeczywistości.

Fabuła gry, warto dodać, była stopniowo rozbudowywana wraz z premierą nowych rozszerzeń.

Rozgrywka - Star Trek Online

Postać, którą tworzymy, jest kapitanem statku kosmicznego. Rozgrywkę można tu podzielić na dwie części. Pierwsza to pilotowanie statku i związane z tym obowiązki, np. dbanie o jego stan techniczny. Druga to z kolei bardziej standardowa eksploracja przywodząca na myśl większość gier MMORPG; w jej trakcie obserwujemy naszego avatara z perspektywy trzeciej osoby. W zależności od danego stylu gameplayu mamy do czynienia z innym systemem walki: bitwy statków wymagają bowiem więcej planowania, z kolei te, do których dochodzi w trakcie eksploracji, są bardziej dynamiczne i zręcznościowe. Korzystamy wówczas z różnorakich broni, umiejętności i osłon. Starcia odbywają się na zasadach PVP lub PVE. W tym pierwszym przypadku walki odbywają się pomiędzy dostępnymi w pozycji frakcjami, natomiast w drugim wariancie zabawy należy walczyć o terytorium. Podczas zmagań trafiamy w różne zakątki strartrekowego uniwersum.

Od 2012 roku grała działa na zasadach modelu F2P.

Wideo - Star Trek Online

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper