Spider-Man 3: The Game

Spider-Man 3: The Game

6,7
45 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 6.9
X360 7.3
Wii -
PSP 6.2
DS 5.0
PS2 6.5
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Treyarch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
04.05.2007
Europa:
04.05.2007
Polska:
11.05.2007
Producent:
Treyarch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
04.05.2007
Europa:
04.05.2007
Polska:
11.05.2007

Spider-Man 3: The Game - opis gry

Spider-Man 3 to gra action-adventure wyprodukowana przez Treyarch i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS3, Xbox 360, PS2, Wii, PSP, Nintendo DS i Game Boy Advance.

Fabuła - Spider-Man 3

Produkcja Treyarch powstała na podstawie filmu o tej samej nazwie, choć zaznaczyć warto, że niektóre wątki zostały w niej rozwinięte. Głównym bohaterem jest Peter Parker, na pozór zwyczajny młody mężczyzna, a w rzeczywistości nowojorski superbohater - Spider-Man. Gra i film przedstawia życie Petera już na dalszym etapie jego ‘kariery’. Choć coraz skuteczniej udaje mu się łączyć życie szarego obywatela i walczącego z przestępczością stróża prawa, problemów mu bynajmniej nie ubywa. Jego najlepszy przyjaciel Harry Osborn przestał się do niego odzywać, Nowy Jork zalewają gangi kierowane przez Kingpina, a jakby tego było mało posada Petera w gazecie zagrożona jest przez wschodzącą gwiazdę dziennikarstwa - Eddiego Brocka.

Rozgrywka - Spider-Man 3

Spider-Man 3 to gra action-adventure, której akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Zabawa -- w dużym skrócie -- sprowadza się do wykonywania misji: fabularnych i pobocznych. Wzorem filmów i komiksów nasz podopieczny potrafi huśtać się na pajęczynie, wspinać po ścianach i widowiskowo rozprawiać z nieprzyjaciółmi. Co warto dodać, Peter rozpoczyna w swoim tradycyjnym czerwono-niebieskim stroju, lecz z czasem zdobywa także strój czarny, który wprowadza do rozgrywki mechanikę “rage”.

Poszczególne wersje gry mniej lub bardziej różnią się od siebie. Na PS2, Wii i PSP pewne zmiany zaszły np. w fabule (choć główny wątek jest zasadniczo ten sam), co więcej, gra nakłada ograniczenia na używanie czarnego stroju. Wersja na GBA to dwuwymiarowa zręcznościówka, z kolei ta z NDS-a została wykonana w stylu 2,5D, korzysta z ekranu dotykowego (służy do wyprowadzania ataków) i posiada tryb multiplayer.

Wideo - Spider-Man 3: The Game

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper