Space Engineers

Space Engineers

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Keen Software House
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.02.2019
Europa:
28.02.2019
Producent:
Keen Software House
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.02.2019
Europa:
28.02.2019

Space Engineers - opis gry

Space Engineers to sandboksowa gra przygodowa o eksploracji kosmosu. Za jej produkcję odpowiadało studio Keen Software House. Tytuł ukazał się na komputerach, gdzie początkowo dostępny był w programie Early Access, oraz konsoli Xbox One.

Rozgrywka - Space Engineers

Pod względem założeń produkcja Keen Software House przypomina gry w rodzaju Minecrafta. Space Engineers pozwala nam, jak wskazuje sam tytuł, wejść w buty kosmicznych inżynierów, których zadaniem jest eksploracja kosmosu. Jaką strategię obierzemy i jak tego dokonamy - to zależy wyłącznie od nas. Gra pozwala nam na projektowanie i budowanie najróżniejszych statków kosmicznych, pojazdów lądowych, baz na obcych planetach o różnej wielkości (zarówno tych o zastosowaniu cywilnym, jak i wojskowym) itd. To nie wszystko. Poza zajmowaniem się szeroko pojętymi technologiami kosmicznymi, które pomogą nam sprostać wyzwaniu podboju wszechświata, możemy również sami zasiąść za sterami licznych maszyn. Użyty w Space Engineers silnik sprawia, że niemal wszystko może zostać złożone, rozłożone na części, uszkodzone bądź zniszczone. Ważną częścią zmagań jest również pozyskiwanie surowców i materiałów.

Gra oferuje tryby dla jednego i wielu graczy. Do wyboru mamy dwa podstawowe warianty zabawy: Creative, czyli pełna swoboda działania, oraz Survival, który wyznacza nam cel - przeżycie. Dla osób preferujących bardziej klarowne wytyczne przygotowano także liniowe scenariusze. W przypadku multiplayera mamy natomiast do czynienia i z kooperacją, i z rywalizacją. Grać może razem do szesnastu osób jednocześnie. 

Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby (do wyboru). W Space Engineers znajdziemy także zawartość generowaną proceduralnie w postaci chociażby nieskończonej liczby asteroid.

Wideo - Space Engineers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper