Free Running

Free Running

5,8
9 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Wii -
PSP 5.9
PS2 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rebellion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.04.2007
Europa:
20.04.2007
Producent:
Rebellion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.04.2007
Europa:
20.04.2007

Free Running - opis gry

Free Running to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Rebellion Developments i wydana przez Reef Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 2, Nintendo Wii i PlayStation Portable.

Free Running to gra zręcznościowa inspirująca się parkourem. Nasze zadanie polega na pokonywaniu toru przeszkód umiejscowionych w miastach w możliwie jak najbardziej efektowny i efektywny sposób. Nasza postać potrafi się wspinać, biegać po ścianach, skakać oraz wykonywać inne ewolucje przydatne przy pokonywaniu przeszkód. Poziomy są trójwymiarowe i pozwalają na pewną swobodę w kwestii wyboru drogi do celu (drogę doń wskazuje strzałka). Sprawne i widowiskowe pokonywanie przeszkód pozwala natomiast budować “flow”, który zwiększa liczbę przyznawanych punktów.

Główny singlowy tryb produkcji Rebellion przywodzi trochę na myśl serię Tony Hawk’s Pro Skater. Zabawę rozpoczynamy od tutoriala, w którym Sebastien Foucan, jeden z twórców parkoura, wprowadza nas w meandra rozgrywki. Na dalszych etapach zmagań próbujemy zaliczać różne wyzwania, a na koniec jesteśmy oceniani w zależności od tego, jak nam poszło. Wyzwania mogą być przy tym różne. Jest to nie tylko pokonywanie torów przeszkód, ale też też wyścigi z innymi zawodnikami (a konkretnie zawodnikiem), próby nabicia maksymalnego poziomu flow, dostania się w trudno dostępne miejsca, pokonanie toru przeszkód bez dotykania ziemi itd. Jeśli dobrze nam idzie, możemy odblokować wyzwania, w których rywalizujemy ze znanymi nazwiskami parkouru. Wraz z postępami odblokowujemy nowe levele, ciuchy i buty dla zawodników, materiały video, utwory muzyczne itd.

Free Running posiada też multiplayer. Grać mogą maksymalnie dwie osoby jednocześnie.

Wideo - Free Running

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper