Sonic Riders: Zero Gravity

Sonic Riders: Zero Gravity

8,1
7 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 7.0
PS2 8.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.01.2008
Europa:
22.02.2008
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.01.2008
Europa:
22.02.2008

Sonic Riders: Zero Gravity - opis gry

Sonic Riders: Zero Gravity to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Sonic Team i wydana przez Segę na konsole PlayStation 2 oraz Wii. W grze występuje wiele postaci pochodzących z uniwersum serii Sonic the Hedgehog (a także inni bohaterowie gier Segi).

Gra posiada fabularne założenia. Otóż upadek czterech tajemniczych meteorytów na Ziemię spowodował przebudzenie robotów MotorTech, które zaczynają robić zadymę. Główni bohaterowie muszą się z nimi uporać po drodze dowiadując się, do czego MotorTech potrzebuje meteorytów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Większość z postaci występujących w grze pochodzi z serii Sonic the Hedgehog, ale poza tym natknąć możemy się też na inne gościnne występy, np. Amigo czy NiGHTS (nie wszyscy są jednak dostępni od razu). Względem poprzednika, czyli Sonic Riders, produkcja Sonic Team wprowadza kilka nowych patentów. Przede wszystkim są to specjalne punkty “gravity points”. Nabijamy je wykonując ewolucje i zaliczając inne wyzwania. Punkty te następnie mogą posłużyć do odpalenia użytecznych zdolności manipulujących grawitacją, które pomagają nam lub szkodzą rywalom.

Pojazdy, których używają uczestnicy zawodów w trakcie rywalizacji, można wyposażać w nowe części. Wiążą się z tym różne korzyści - możliwość śmigania po poręczach, używania ramp albo niszczenia niektórych elementów otoczenia (dzięki czemu odkrywamy skróty). Część można także upgrade’ować za pomocą złotych pierścieni zdobywanych w trakcie rywalizacji.

Gra otrzymała nowe survivalowe warianty rozgrywki, w których skupiamy się na eliminowaniu przeciwników. Grać mogą w nich cztery osoby jednocześnie.

Wersja z Wii oferuje także funkcje sieciowe umożliwiające ściąganie duchów najlepszych przejazdów.

Wideo - Sonic Riders: Zero Gravity

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper