Snow Surfers

Snow Surfers

8,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

DC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
UEP Systems
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.08.1999
Europa:
15.11.1999
Producent:
UEP Systems
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.08.1999
Europa:
15.11.1999

Snow Surfers - opis gry

Snow Surfers (w USA Rippin’ Riders Snowboarding) to gra sportowa traktująca traktująca o snowboardzie wyprodukowana przez japońskie studio UEP Systems, twórców serii Cool Boarders, i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się tylko na Dreamcasta.

Podobnie jak w serii Cool Boarders tego samego developera, i w wielu innych grach tego typu, przed rozpoczęciem zabawy otrzymujemy do wyboru siedmiu zawodników (plus dwóch ukrytych) o różnych umiejętnościach (formę podopiecznego opisuje sześć parametrów), a mając już swojego faworyta/faworytkę możemy jeszcze zdecydować się na jakąś deskę oraz ciuchy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja nie posiada zbyt wiele zawartości. Snow Surfers oferuje przede wszystkim dwa warianty zabawy: Free Ride oraz Super Pipe. Ten pierwszy to zwykły zjazd, podczas którego musimy wykonać jak najbardziej efekciarskie ewolucje, za które zgarniamy punkty. Sam system wykonywania trików to coś w połowie drogi między czystym funem a realizmem. By wykonać dobrze ocenianą sztuczkę potrzebne jest dobre miejsce do wyskoku (opanowanie sztuki ich wykonywania jest tu niezwykle ważne), właściwy timing i umiejętności, by nie wykopyrtnąć się w trakcie. Na trasach znajduje się też sporo przeszkód (także interaktywnych elementów otoczenia) utrudniających nam życie. Drugi tryb to natomiast zwykła rampa. W jej przypadku rzecz skupia się już wyłącznie na trikach i nie towarzyszy nam żaden limit czasu. Generalnie we Free Ride mamy dostęp do pięciu podstawowych tras i dwóch ukrytych, a w Super Pipe jeden podstawowej rampy i jednej ukrytej.

Odblokować można też poza tym kolejne deski oraz ciuchy, a poza singlowymi trybami jest też multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - Snow Surfers

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper