TrickStyle

TrickStyle

6,4
11 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.3
DC 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Criterion Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.09.1999
Europa:
1999
Producent:
Criterion Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.09.1999
Europa:
1999

TrickStyle - opis gry

TrickStyle to gra wyścigowa (z gatunku future racerów) wyprodukowana przez studio Criterion Games, twórców m.in. serii Burnout, i wydana przez Acclaim Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych i Sedze Dreamcast.

Akcja gry rozgrywa się pod sam koniec XXI wieku. Pewna potężna korporacja wpadła na pomysł nowego sportu - wyścigów, w trakcie których zawodnicy poruszają się na latających deskach. W produkcji Criterion otrzymujemy do dyspozycji dziewięciu zawodników pochodzących z różnych stron świata. Każdego opisują inne parametry i można ich ogólnie zaszufladkować do trzech kategorii: Racers (najszybsi), Stunters (przewyższają innych jeśli chodzi zdolność wykonywania efekciarskich ewolucji) oraz Bullies (mogą siłą uporać się z rywalem, ale z drugiej strony kiepsko u nich z szybkością).

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Gra posiada dwa główne tryby zabawy. Pierwszy to zwykłe wyścigi, ale TrickStyle wprowadza ciekawy myk do rozgrywki. Otóż tutaj rzecz nie polega po prostu na dociskaniu przycisku odpowiedzialnego za gaz/przyspieszenie. Zamiast tego musimy wykonywać triki. Im bardziej widowiskowe, tym większego boosta otrzymujemy. Trasy umiejscowione są w różnych ciekawych miejscówkach i niemało na nich skrótów, które umożliwiają dojechanie do mety na kilka sposobów. Od czasu do czasu ścieramy się także z ‘bossami’. Drugi tryb to Challenge, zestaw wyzwań testujących nasze umiejętności. Zaliczając kolejne otrzymujemy lepsze triki do wykorzystania w pozostałych wariantach rozgrywki.

 

Poza tym warto jeszcze wspomnieć o Velodrome, specjalnej planszy, po której możemy swobodnie pojeźdźcić celem doskonalenia skilla, oraz wsparciu funkcji VMU (karty pamięci do Dreamcasta). Za jej pomocą możemy kustomizować dostępne deski.

 

TrickStyle posiada też oczywiście multiplayer.

Wideo - TrickStyle

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper