Sniper Elite V2 Remastered

Sniper Elite V2 Remastered

7,4
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE 8.5
NS 5.0
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rebellion
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
14.05.2019
Europa:
17.05.2019
Polska:
17.05.2019
Producent:
Rebellion
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
14.05.2019
Europa:
17.05.2019
Polska:
17.05.2019

Recenzja redakcji

Sniper Elite V2 Remastered - recenzja gry. Odświeżone polowanie na Hitlera
5.5
Sniper Elite V2 Remastered - recenzja gry. Odświeżone polowanie na Hitlera
PS4 XONE NS PC

Sniper Elite V2 Remastered - opis gry

Sniper Elite V2 Remastered to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez studio Rebellion. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Był on remasterem gry, która pierwotnie ukazała się w 2012 roku na PC, PS3, Xbox 360 i Wii U.

Założenia nie uległy zmianie.

W produkcji Rebellion gracz kieruje poczynaniami amerykańskiego snajpera, Karla Fairburne’a, który został wysłany do zrujnowanego wojną Berlina. Mamy rok 1945, III Rzesza powoli chyli się ku upadkowi, jednak ma jeszcze jednego asa w rękawie - rakiety V2.  Są to pierwsze rakietowe pociski balistyczne, które przekroczyły granicę dźwięku i wysokość lotu wynoszącą 100 km nad ziemią, wchodząc jednocześnie w przestrzeń kosmiczną. Zadaniem gracza jest eliminacja ważnych osobistości z kręgu Adolfa Hitlera, naukowców lub wysokich rangą dowódców, sabotaż głęboko za linią wroga lub po prostu zwiad i zapewnienie osłony rodakom.

Większość czasu gracz spędza przemierzając zrujnowane ulice Berlina. Misje nie są długie, większość trwa około 25-40 minut w zależności od poziomu trudności oraz sposobu gry. Na wyższych poziomach każde wyjście na otwartą przestrzeń kończy się błyskawiczną śmiercią. Oprócz regularnych oddziałów piechoty, przyjdzie nam mierzyć się z innymi snajperami, którzy chowają się w zakamarkach zrujnowanych budynków, na dachach starych kamienic i na rusztowaniach. Deweloper dał nam możliwość wyboru sporej liczby broni, które można było spotkać podczas drugiej wojny światowej - szczególną uwagę przywiązano do odwzorowania legendarnego karabinu Mosin-Nagant. Podczas misji ogromny wpływ na celność ma wiatr, odległość od celu, wilgotność powietrza, czasem trzeba nawet wziąć poprawkę na obrót kuli ziemskiej w momencie od wystrzelenia kuli do momentu trafienia w cel. Charakterystycznym elementem Sniper Elite V2 jest tzw. X-Ray Kill Cam - strzały bardzo często aktywują swego rodzaju roentgen, który dosadnie obrazuje szkody, jakie nasz pocisk wyrządził w ciele przeciwnika. Oprócz kampanii, którą można przechodzić w kooperacji przez Sieć, tytuł ten oferuje także tryb multiplayer dla maksymalnie dwunastu graczy, który wymaga dużo cierpliwości.

Nowości

Sniper Elite V2 Remastered oferuje kilka nowości względem oryginału:

  • Wszystkie dodatki DLC, w tym misja Assassinate The Führer (oraz trzy inne) i dziesięć broni
  • Tryb fotograficzny. Opcja umożliwiająca nam robienie zdjęć podczas rozgrywki. Pozwala ona kierować kamerą, stosować filtry czy modyfikować oświetlenie.
  • Poprawiona oprawa graficzna: ulepszone renderowanie i przetwarzanie, geometria poziomów, tekstury oraz cząsteczki, a także lepszy system oświetlenia i wsparcie dla rozdzielczości 4K
  • Nowe grywalne postacie - siedmiu bohaterów z serii Zombie Army

Wideo - Sniper Elite V2 Remastered

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper