Sly 3: Honor Among Thieves

Sly 3: Honor Among Thieves

8,1
71 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sucker Punch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
16.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.09.2005
Europa:
18.11.2005
Polska:
18.11.2005
Producent:
Sucker Punch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
16.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.09.2005
Europa:
18.11.2005
Polska:
18.11.2005

Sly 3: Honor Among Thieves - opis gry

Sly 3: Honor Among Thieves to trójwymiarowa platformówka z silnym naciskiem na elementy skradankowe. Tytuł ukazała się w 2005 roku na PlayStation 2 i każda jego kopia sprzedawana była z okularami umożliwiającymi oglądanie stereoskopowego 3D.

Gra jest bezpośrednia kontynuacją drugiej części, w której tytułowy główny bohater, Bentley i Murray podróżowali po świecie w poszukiwaniu części Clockwerka. Tym razem fabuła kręcić się będzie wokół skarbca rodu Cooperów, który zawiera cenne przedmioty zgromadzone na przestrzeni tysiącleci. Głównym zadaniem bohaterów będzie nie dopuścić do ich grabieży.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W trzeciej części serii Sucker Punch pojawiają się nowe grywalne postacie. Będą to więc nie tylko Sly, Murray i Bentley, ale także funkcjonariuszka policji Carmelita Fox, szaman The Guru, mysz Penelope, Dimitri oraz Panda King. Część z nich powinna być dobrze znana fanom cyklu.

 

Rozgrywka w najważniejszych założeniach pozostała bez większych zmian, ale Sly 3 mógł się pochwalić kilkoma nowymi rozwiązaniami. Przede wszystkim niektóre, specjalne poziomy mogliśmy przechodzić z okularami umożliwiającymi oglądanie stereoskopowego 3D. Nie były koniecznie wymagane, ale ułatwiały eksplorację otoczenia.

 

Po raz pierwszy w historii zaimplementowany także lokalny tryb multiplayer. Gracze mieli w nim do wyboru cztery minigry oraz wyzwania. W przypadku tego drugiego wariantu musieli zrealizować jakieś wytyczne będąc poganianym przez upływający czas.

 

Jeśli chodzi o zmiany w samym gameplayu, to Bentley i Murray zyskali teraz umiejętność Sly’a z drugiej części - potrafili obrabiać kieszenie przeciwników. Co więcej, nie trzeba już było sprzedawać zdobytych łupów, nasze konto pęczniało automatycznie po znalezieniu kosztowności. Inne dodatki i usprawnienia to szukanie śladów na obrazach, starcia podniebne, starcia statków pirackich, a także możliwość przebrania i prowadzenia konwersacji. Z krytyką graczy spotkało się tylko wyrugowanie butelek ze wskazówkami, które naprowadzały na sejfy z przydatną zawartością.

Wideo - Sly 3: Honor Among Thieves

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper