Sly 3: Honor Among Thieves

Sly 3: Honor Among Thieves

8,1
66 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sucker Punch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
17 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.09.2005
Europa:
18.11.2005
Polska:
18.11.2005
Producent:
Sucker Punch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
17 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.09.2005
Europa:
18.11.2005
Polska:
18.11.2005

Sly 3: Honor Among Thieves - opis gry

Sly 3: Honor Among Thieves to trójwymiarowa platformówka z silnym naciskiem na elementy skradankowe. Tytuł ukazała się w 2005 roku na PlayStation 2 i każda jego kopia sprzedawana była z okularami umożliwiającymi oglądanie stereoskopowego 3D.

Gra jest bezpośrednia kontynuacją drugiej części, w której tytułowy główny bohater, Bentley i Murray podróżowali po świecie w poszukiwaniu części Clockwerka. Tym razem fabuła kręcić się będzie wokół skarbca rodu Cooperów, który zawiera cenne przedmioty zgromadzone na przestrzeni tysiącleci. Głównym zadaniem bohaterów będzie nie dopuścić do ich grabieży.

 

W trzeciej części serii Sucker Punch pojawiają się nowe grywalne postacie. Będą to więc nie tylko Sly, Murray i Bentley, ale także funkcjonariuszka policji Carmelita Fox, szaman The Guru, mysz Penelope, Dimitri oraz Panda King. Część z nich powinna być dobrze znana fanom cyklu.

 

Rozgrywka w najważniejszych założeniach pozostała bez większych zmian, ale Sly 3 mógł się pochwalić kilkoma nowymi rozwiązaniami. Przede wszystkim niektóre, specjalne poziomy mogliśmy przechodzić z okularami umożliwiającymi oglądanie stereoskopowego 3D. Nie były koniecznie wymagane, ale ułatwiały eksplorację otoczenia.

 

Po raz pierwszy w historii zaimplementowany także lokalny tryb multiplayer. Gracze mieli w nim do wyboru cztery minigry oraz wyzwania. W przypadku tego drugiego wariantu musieli zrealizować jakieś wytyczne będąc poganianym przez upływający czas.

 

Jeśli chodzi o zmiany w samym gameplayu, to Bentley i Murray zyskali teraz umiejętność Sly’a z drugiej części - potrafili obrabiać kieszenie przeciwników. Co więcej, nie trzeba już było sprzedawać zdobytych łupów, nasze konto pęczniało automatycznie po znalezieniu kosztowności. Inne dodatki i usprawnienia to szukanie śladów na obrazach, starcia podniebne, starcia statków pirackich, a także możliwość przebrania i prowadzenia konwersacji. Z krytyką graczy spotkało się tylko wyrugowanie butelek ze wskazówkami, które naprowadzały na sejfy z przydatną zawartością.

Wideo - Sly 3: Honor Among Thieves

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper