SingStar Polskie Hity 2

SingStar Polskie Hity 2

6,9
20 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.7
PS2 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE London Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.09.2010
Europa:
22.09.2010
Polska:
22.09.2010
Producent:
SCE London Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.09.2010
Europa:
22.09.2010
Polska:
22.09.2010

SingStar Polskie Hity 2 - opis gry

SingStar Polskie Hity 2 to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez należące do Sony London Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment Polska na PlayStation 2 i PlayStation 3. Była to druga odsłona SingStara przygotowana z myślą wyłącznie o polskim rynku.

SingStar Polskie Hity 2 to kolejna edycja niezwykle popularnej serii gier muzycznych. Podobnie jak w przypadku poprzednika, na płycie z “Polskimi Hitami 2” znajdziemy utwory tylko polskich wykonawców. Produkcja posiada jednak, tak jak ‘główne’ odsłony cyklu, funkcje sieciowe (nie dotyczy PS2) umożliwiające pobieranie wielu innych piosenek oraz umieszczanie w internecie naszych występów (i oglądanie występów innych graczy). Do tego potrzebujemy jednak kamerki PlayStation Eye.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka nie różni się absolutnie niczym od licznych poprzedników. Rzecz polega na nabijaniu punktów, co osiągamy wyśpiewując słowa pojawiające się na ekranie. Najważniejsza jest wysokość tonu - o tym, jaki powinien on być informują nas poziome kreski. Gra analizuje następnie nasze wokalne popisy i na tej podstawie przyznaje punkty, a jeśli mamy dobrą passę - przyznaje ich więcej.

Dostępne w grze tryby to "Występ solowy" (tutejszy tryb dla jednego gracza), Duet, czyli wspólne wykonywanie piosenki z drugą osobą, rywalizacja, trening, oraz odpowiednik Pass the Mic, w którym wykonujemy część piosenki, a następnie przekazujemy mikrofon następnej osobie. W sumie bawić się w ten sposób może nawet ośmiu graczy.

Jeśli chodzi o piosenki, na płycie z Polskimi Hitami 2 znajdziemy między innymi “Katharsis” Dody, “Słowa” Gosi Andrzejewicz, “Jeszcze o nas” Łukasza Zagrobelnego, “Yeah” Candy Girl, “Z ciszą pośród czterech ścian” Ani Wyszkoni, “Czas nie będzie czekał” Blue Cafe i “Tam gdzie ma dróg” Ewy Farnej.

Wideo - SingStar Polskie Hity 2

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper