SingStar Polskie Hity

SingStar Polskie Hity

7,3
34 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.5
PS2 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE London Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Śr. czas:
39 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.09.2009
Europa:
02.09.2009
Polska:
02.09.2009
Producent:
SCE London Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Śr. czas:
39 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.09.2009
Europa:
02.09.2009
Polska:
02.09.2009

SingStar Polskie Hity - opis gry

SingStar Polskie Hity to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez należące do Sony London Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment Polska na PlayStation 2 i PlayStation 3. Produkcja była przygotowana z myślą wyłącznie o polskim rynku.

SingStar Polskie Hity to kolejna edycja niezwykle popularnej serii gier muzycznych. Od poprzedników różni ją to, że została przygotowana z myślą wyłącznie o polskim rynku, w związku z czym na płycie znajdziemy utwory tylko polskich wykonawców. Produkcja posiada jednak, tak jak ‘główne’ odsłony cyklu, funkcje sieciowe (nie dotyczy PS2) umożliwiające pobieranie wielu innych piosenek oraz umieszczanie w internecie naszych występów (i oglądanie występów innych graczy). Do tego potrzebujemy jednak kamerki PlayStation Eye.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka nie różni się niczym od licznych poprzedników. Rzecz polega na nabijaniu punktów, co osiągamy wyśpiewując słowa pojawiające się na ekranie. Najważniejsza jest wysokość tonu - o tym, jaki powinien on być informują nas poziome kreski. Gra analizuje następnie nasze wokalne popisy i na tej podstawie przyznaje punkty, a jeśli mamy dobrą passę - przyznaje ich więcej.

Dostępne w grze tryby to "Występ solowy" (tutejszy tryb dla jednego gracza), Duet, czyli wspólne wykonywanie piosenki z drugą osobą, rywalizacja, trening, oraz odpowiednik Pass the Mic, w którym wykonujemy część piosenki, a następnie przekazujemy mikrofon następnej osobie. W sumie bawić się w ten sposób może nawet ośmiu graczy.

Jeśli chodzi o piosenki, na płycie z Polskimi Hitami znajdziemy między innymi “Żałuję” Eweliny Flinty, “Kamień i Aksamit” De Mono, “No pokaż na co cię stać” Feel, “Stacja Warszawa” Lady Pank, “Jeszcze raz” Patrycji Markowskiej oraz “Życie jak poemat” Szymona Wydry oraz zespołu Carpe diem.

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper