Buzz!: Świat Quizów

Buzz!: Świat Quizów

8,5
62 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 8.7
PSP 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Relentless Software
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Party games
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.10.2009
Europa:
04.11.2009
Polska:
04.11.2009
Producent:
Relentless Software
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Party games
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.10.2009
Europa:
04.11.2009
Polska:
04.11.2009

Buzz!: Świat Quizów - opis gry

Buzz!: Świat Quizów to party-game wyprodukowana przez studio Relentless Software i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 3 oraz PlayStation Portable. Świat Quizów to druga edycja Buzz!: Quiz TV.

Tak jak w przypadku Buzz!: Quiz TV rozgrywka i styl prezentacji przywodzi na myśl telewizyjne teleturnieje. Główne warianty zabawy są z grubsza te same, choć dodać warto, iż nie ma już trybu specjalnie dla jednego gracza. W pojedynkę możemy zmierzyć się tylko z wyzwaniami przygotowanymi przez innych graczy w sieciowym serwisie MyBuzz!.

Świat Quizów został nieco rozbudowany względem poprzednika. Daniem głównym produkcji Relentless jest oczywiście multiplayer dostępny w wersji offline i online. Do tego dochodzą też rozmaite wariacje ogólnych zasad. Jest to między innymi Point Builder (ciułamy punkty odpowiadając poprawnie na pytania), Fastest Finger (liczba punktów uzależniona jest od szybkości odpowiedzi), Pie Fight (gracz, który udzieli poprawnej podpowiedzi otrzymuje ciasto, a następnie wskazuje rywala, w którego ciśnie; ten, kto zostanie w całości nim pokryty przegrywa), On the Spot (gracze próbują zgadnąć czy ich rywal prawidłowo odpowie na pytanie; ten dostaje więcej punktów jeśli pozostali się pomylą), High Stakes (gracze obstawiają czy uda im się odpowiedzieć na pytanie), Pass the Bomb (po prawidłowej odpowiedzi wskazujemy kto otrzyma bombę; eksplozja oznacza utratę punktów) oraz Point Stealer (po odpowiedzi na pytanie możemy wskazać rywala któremu odbierzemy punkty).

Gra robi oczywiście użytek z funkcji sieciowych. Oprócz grania przez sieć możemy także ściągać paczki z nowymi pytaniami (istnieje też opcja skorzystania z tych już zakupionych dla Quiz TV) oraz tworzenia własnych wyzwań. Co ciekawe, Świat Quizów to pierwsza konsolowa gra w której zaimplementowano integrację z Facebookiem. Gracze mogą na nim udostępniać różne informacje z rozegranych już partyjek.

Wideo - Buzz!: Świat Quizów

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper