SingStar (PS2)

SingStar (PS2)

7,3
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karaoke
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.05.2004
Europa:
21.05.2004
Polska:
25.06.2004
Producent:
London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karaoke
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.05.2004
Europa:
21.05.2004
Polska:
25.06.2004

SingStar (PS2) - opis gry

SingStar to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez londyńskie studio Sony Computer Entertainment. Pierwsza odsłona tej serii ukazała się na PlayStation 2 odnosząc duży sukces, który zaowocował licznymi kontynuacjami. Tytuł sprzedawany był w dwóch wersjach - razem z mikrofonami i bez nich.

SingStar pozwala graczom wziąć udział w wokalnych pojedynkach (choć nic nie stoi na przeszkodzie by grać także w pojedynkę). Do dyspozycji mamy utwory różnych popularnych wykonawców, a rzecz polega na tym, by nabić jak największą liczbę punktów.

Gra wymaga posiadania mikrofonu. W praniu wygląda to tak, że na ekranie telewizora leci wybrany uprzednio teledysk, a my wyśpiewujemy pojawiające się słowa. Liczy się przede wszystkim wysokość tonu (o pożądanej informują poziome linie obecne w trakcie zabawy), która porównywana jest potem z tonem oryginalnego wykonawcy. Rozwiązanie to sprawia, że możemy je obejść  bez konieczności trzymania się tekstu.

SingStar oferuje kilka ciekawych trybów rozgrywki. Standardowy wariant umożliwia nam wzięcie udziału w karaoke samemu lub ze znajomą osobą, przy czym w tym drugim przypadku możemy rywalizować lub zmagać się wspólnie z jakąś piosenką. Oprócz tego jest jeszcze Pass the Mic Mode, czyli starcie dwóch zespołów, w których uczestniczyć może do ośmiu osób, oraz Star Maker - kariera. Ten ostatni tryb wyrugowano z kolejnych odsłon ze względu na jego nikłą popularność.

Jeśli chodzi o repertuar, do wyboru mamy trzydzieści piosenek. W europejskiej wersji gry znalazły się utwory takich wykonawców jak Avril Lavigne, Pink, Sophie Ellis Bextor, Ricky Martin, Madonna, Sugababes czy George Michael.

Co warto dodać, SingStar robi użytek z kamerki EyeToy. Dzięki niej możemy podczas rozgrywki obserwować siebie i ew. swoich znajomych.

Wideo - SingStar (PS2)

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper