SingStar ABBA

SingStar ABBA

7,9
14 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.4
PS2 8.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE Studios London
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.11.2008
Europa:
14.11.2008
Polska:
19.11.2008
Producent:
SCE Studios London
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.11.2008
Europa:
14.11.2008
Polska:
19.11.2008

SingStar ABBA - opis gry

SingStar ABBA to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez London Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 2 oraz PlayStation 3. Tytuł w całości poświęcony szwedzkiej grupie ABBA.

SingStar ABBA to kolejna edycja niezwykle popularnej serii gier muzycznych. Tym razem produkcja skupia się na popularnej szwedzkiej grupie ABBA, która podbijała listy przebojów w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Rozgrywka pozostała bez zmian. Rzecz polega na nabijaniu punktów, co osiągamy wyśpiewując słowa pojawiające się na ekranie. Najważniejsza jest wysokość tonu - o tym, jaki powinien on być informują nas poziome kreski. Gra analizuje następnie nasze wokalne popisy i na tej podstawie przyznaje punkty, a jeśli mamy dobrą passę - przyznaje ich więcej.

Gra posiada te same warianty zabawy co poprzednie edycje. Dla jednego gracza przygotowano możliwość zaśpiewania krótszych lud dłuższych wersji piosenek oraz tryb Freestyle gdzie nie mamy żadnych ograniczeń i możemy np. do woli trenować. Atrakcyjnej prezentują się tryby wieloosobowe. Mamy więc Battle (rywalizacja), Duet (śpiewanie w duecie z drugą osobą) i Pass the Mic, gdzie kilka osób może uczestniczyć w wokalnych zmaganiach wymieniając między sobą mikrofon.

Na płycie z grą -- w zależności od wersji -- znajdziemy 25 (PS2) lub 30 piosenek (PS3). Spośród nich wymienić można takie ponadczasowe hity jak Dancing Queen, Super Trouper, Waterloo, Mamma Mia, Gimme! Gimme! Gimme! czy Voulez-Vous.

Wersja na PS3 oferuje również funkcje sieciowe. Dają nam one możliwość pobierania dodatkowych piosenek z internetu lub dzielenia się ‘teledyskami’ z naszych występów, do czego używamy kamerki PS Eye (posiadacze PS2 także mogą z niej korzystać, choć w nieco bardziej ograniczonym zakresie).

Wideo - SingStar ABBA

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper